Virslīgas translācijas visā pasaulē turpmāk pieejamas ekskluzīvi tikai “OneFootball”

No 1. jūlija visas “Optibet Virslīgas” spēļu tiešraides ārpus Baltijas valstīm ir pieejamas ekskluzīvi tikai “OneFootball” platformā. Virslīgas spēļu tiešraides “OneFootball” ir pieejamas bez maksas vairāk kā 200 valstīs visā pasaulē.

“OneFootball” katru mēnesi sasniedz 100 miljonus futbola fanu visā pasaulē un var lepoties ar to, ka ir populārākā jaunās paaudzes futbola mediju platforma. “OneFootball” aplikācija ir ērti pielāgojama katra cilvēka interesēm un ļauj ērti skatīties iemīļotās futbola komandas spēļu tiešraides, kā arī saņemt visu aktuālāko informāciju. “OneFootball” platforma ir pieejama 12 dažādās valodās un ir vislabāk novērtētā sporta aplikācija pasaulē pēc “App Store” un “Google Play” statistikas.

Pirmo reizi vēsturē “Optibet Virslīgas” mediju tiesības tika pārdotas centralizēti kopā ar vēl astoņām Eiropas futbola augstākajām līgām: Dānijas, Norvēģijas, Polijas, Šveices, Islandes, Kazahstānas, Ziemeļīrijas un Slovākijas.

Šī jaunā mediju tiesību pārdošanas stratēģija ir iespējama ciešā sadarbībā ar Eiropas Futbola līgu asociāciju (European Leagues). No 1. Jūlija platformai “OneFootball” ekskluzīvi pieder “Optibet Virslīgas” mediju tiesības ārpus Baltijas valstīm. Tas nozīmē ka ārpus Baltijas valstīm (Latvijas, Lietuvas un Igaunijas) turpmāk visu spēļu tiešraides būs pieejamas tikai “OneFootball”.

Atrodies ārpus Baltijas valstīm? Virslīgas spēles turpmāk skaties ŠEIT.