Startē jaunā “Virslīga Fantasy” sezona

Jau ceturto gadu pēc kārtas sporta līdzjutējiem būs lieliska iespēja iejusties spēcīgāko Latvijas futbola klubu menedžeru ādā, piedaloties populārajā “Virslīga Fantasy” spēlē.

Fantāziju spēles ir kļuvušas par ikdienu miljoniem sporta līdzjutēju visā pasaulē. Arī Latvijā ir vērojama tendence, ka ar katru gadu “Virslīga Fantasy” dalībnieku skaits pieaug.

“Virslīga Fantasy” palīdz sporta faniem labāk iepazīt komandas, futbolistus un trenerus, kā arī sniedz unikālu iespēju nodemonstrēt savas zināšanas par vietējo čempionātu un sacensties ar draugiem, kolēģiem, ģimeni vai citiem futbola faniem. Tā ir iespēja ne tikai jautri pavadīt laiku, bet arī laimēt lieliskas balvas.

Foto: Nora Krevņeva Baibakova / RFS

“Virslīga Fantasy” sezonas uzvarētāju sagaida pārsteiguma balva no “LaLiga”. Plašāk par to pastāstīsim 26. maijā. Otrās vietas ieguvējs savā īpašumā iegūs “PlayStation 5”, bet bronzas medaļniekam pienāksies “Sportland” dāvanu čeks 300 eiro vērtībā.

Apbalvosim arī katras kārtas labākos. Kārtas uzvarētājs saņems “Sportland” čeku 50 eiro vērtībā. Otrās vietas ieguvēju sagaida “Playoff Arena” pārsteigums, bet bronzas medaļniekam pienāksies dāvana no “Optibet Virslīgas”.

Kopā ar partneriem no “Fan Arena” esam uzlabojuši vairākas tehniskās nianses, tādēļ esam pārliecināti, ka izbaudīt spēli būs vēl patīkamāk. Pagājušajā sezonā pilnībā attaisnojās un pozitīvi tika novērtēti mūsu jaunievedumi, tādēļ gan vērtību izmaiņas, gan bonusa punkti, gan divi džokeri sezonas laikā paliks spēkā.

Arī šogad “Virsliga Fantasy” kopvērtējums tiks skaitīts no 2. kārtas, taču piereģistrēties un izmēģināt “Virsliga Fantasy” iespējams jau tagad!

SPĒLĒT VIRSLIGA FANTASY