Raimonds Krollis atzīts par labāko ”Optibet Virslīgas” maija spēlētāju

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs “Optibet Virslīgas” sezonas maija labāko spēlētāju atzīts “Valmiera FC” kapteinis Raimonds Krollis. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems vēl viens “Valmiera FC” pārstāvis Jurģis Kalns. 

“Valmiera FC” maijā “Optibet Virslīgā” uzvarēja visās septiņās spēlēs, bet komandas kapteinis Raimonds Krollis ar vismaz vienu vārtu guvumu izcēlās katrā no spēlēm kopumā gūstot astoņus vārtus! Tieši R. Krollis pēc šāda snieguma atzīts par “Optibet Virslīgas” maija labāko spēlētāju, bet Jurģis Kalns par mēneša labāko treneri atzīts otro reizi pēc kārtas.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi 5 kandidātus Optibet Virslīgas maija labākā spēlētāja balvai: Raimondu Krolli (“Valmiera FC”), Rihardu Matrevicu (“Valmiera FC”), Robertu Savaļnieku (“Liepāja”), Gabrielu Ramosu (“Riga FC”) un Lukasu Villelu (“Liepāja”).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs R. Krollis, kurš maijā bija pilnīgi neapturams.

Mēneša labākie R. Krollis un J. Kalns tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: Jānis Līgats