Par “Sportland” otrā apļa labāko jauno spēlētāju atzīts D.Patijčuks

“Optibet Virslīgas” jaunpienācējas FS “Jelgava” pussargs Danila Patijčuks pirmo reizi atzīts par “Sportland” apļa labāko jauno spēlētāju. 

Sezonas pirmajā pusē D.Patijčuks bija svarīga FS “Jelgava” sastāvdaļa. Kopumā šosezon viņam jau seši gūtie vārti un divas rezultatīvas piespēles. Otro turnīra apli viņš aizvadīja īpaši spilgti gūstot četrus vārtus un veicot divas rezultatīvas piespēles. Šāds viņa sniegums nepalika bez uzmanības. Savu karjeru viņš turpinās “Liepājas” kluba rindās.

Pēdējās divās sezonās par apļa labāko “Sportland” jauno spēlētāju regulāri tika atzīts Raimonds Krollis, kurš šobrīd pārstāv Itālijas “Spezia” vienību, bet šosezon par pirmā apļa labāko futbolistu tika atzīts Kristofers Rēķis no “Mettas”.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē otrā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam bija izvirzīti pieci kandidātus:

Lūkass Vapne (FK “Metta”) 

Danila Patijčuks (FS “Jelgava” tagad FK “Liepāja”)

Deniss Meļņiks (FK “Auda”)

Valerijs Lizunovs (BFC “Daugavpils”)

Jevgenijs Miņins (SK “Super Nova Salaspils”) 

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju tika atzīts D.Patijčuks.

Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ”Sportland”, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.