Par “Sportland” apļa labāko jauno spēlētāju atzīts K.Rēķis

Kristofers Rēķis no “Mettas” pirmo reizi atzīts par “Sportland” apļa labāko jauno spēlētāju. “Metta” aizvada lielisku sezonu un šobrīd atrodas potenciāli Eirokausu zonā, bet K. Rēķis ir svarīga komandas daļa šajos panākumos. 

20 gadus vecais futbolists “Optibet Virslīgas” pirmajā aplī izcēlās ar diviem gūtajiem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm.

Pēdējās divās sezonās par apļa labāko “Sportland” jauno spēlētāju regulāri tika atzīts Raimonds Krollis, kurš šobrīd pārstāv Itālijas “Spezia” vienību.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē pirmā apļa labākā jaunā spēlētāja titulam bija izvirzīti pieci kandidātus:

Kristoferu Rēķi (FK Metta)
Eduardu Dašķeviču (Riga FC)
Oskaru Vientiesu (FK Metta) 
Danila Patijčuku (FS Jelgava) 
Valeriju Lizunovu (BFC Daugavpils) 

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju tika atzīts K.Rēķis.

Apļa labākais jaunais spēlētājs saņem vērtīgu dāvanu no vadošā sporta preču veikala ”Sportland”, kas īpaši atbalsta jauno sportistu attīstību.