Klubu lapas
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ Žurnālistu prognožu konkurss: Pārliecināti par "Riga FC" triumfu

Žurnālistu prognožu konkurss: Pārliecināti par

08/04/2021

Lai arī jaunā Optibet Virslīgas sezona jau ir sākusies, iepazīstinām ar žurnālistu prognozēm par sezonas noslēguma vietu sadalījumu. Sakarā ar FC Noah Jūrmala situāciju, šoreiz žurnālisti prognozes izteica jau uzsākoties sezonai. Tās tika iesniegtas līdz 3. Optibet Virslīgas kārtas sākumam.  

Šogad mediji īpaši pārliecināti par kārtējo Riga FC triumfu. Šādas prognozes noteikti pastiprināja lieliskais rīdzinieku sezonas sākums, kad pirmajās kārtās tika pieveiktas attiecīgi FK Ventspils un FK Liepāja komandas. Vai Riga FC tiešām izdosies Optibet Virslīgā triumfēt ceturto gadu pēc kārtas? 

Vicečempionu godā žurnālisti šobrīd redz RFS komandu, taču ne tik pārliecinoši kā pagājušajā gadā. Vieta starp trim spēcīgākajām komandām tiek prognozēta arī liepājniekiem. Stabili ceturtā pozīcija tiek prognozēta Tamaza Pertijas trenētajai Valmierai, taču ne tik labvēlīgas prognozes šogad ir FK Ventspils un FK Spartaks komandām.

Šogad tradicionālajā biedrības Latvijas Futbola Virslīga organizētajā pirmssezonas prognožu konkursā piedalījās 28 mediju pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem un medijiem. 

2020. gadā TVNET žurnālists Raimonds Ozoliņš spēja perfekti prognozēt galīgo vietu sadalījumu Optibet Virslīgas tabulā pat neskatoties uz to, ka prognozes tika izteiktas vēl pirms pandēmijas sākuma. 2019. gadā visprecīzāko prognozi izteica žurnālists Kristiāns Girvičs.

Foto: Jānis Līgats

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com