Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Virslīgas gadagrāmata 2015'' - beidzot pieejama arī pārdošanā!

''Virslīgas gadagrāmata 2015'' - beidzot pieejama arī pārdošanā!

09/03/2016

Biedrība ''Latvijas Futbola virslīga'', turpinot 2012.gadā aizsākto tradīciju veidot aizvadītās sezonas gadagrāmatu ar nozīmīgākajiem statistikas datiem, sezonas notikumu aprakstiem, komandu sadaļām un daudzveidīgiem foto kadriem, sadarbībā ar sporta preču veikalu ''Sportland'' tirdzniecībā nodevusi 2015.gada sezonas gadagrāmatu. 

Jau pērn izdotā gadagrāmata par 2014.gada sezonu piedzīvoja dinamiskas izmaiņas gan dizaina, gan saturiskajā ziņā un, protams, fotogrāfiju atlasē. Arī šogad grāmatas formāts un dizains ir saglabāts līdzīgā stilā. Par vizuāli pievilcīgu fotomateriālu apstrādi, pārskatāmu un modernu statistikas tabulu atspoguļošanu un citiem inovatīviem jaunumiem maketa izstrādē parūpējās dizaineris Žanis Pavlovskis, savukārt teksta autori ir vieni no aktīvākajiem Latvijas futbola virslīgas žurnālistiem un atsoguļotājiem Agris Suveizda un Edmunds Novickis, kā arī atsevišķu sadaļu tapšanā iesaistījās citi autori. 2015.gada sezonas gadagrāmata ir piesātināta ar ievērojami plašāku fotogrāfiju pārskatu. Starp tām galvenokārt ir izmantotas fotogrāfu Māra Greidāna, Mārtiņa Sīļa, Noras Krevnevas un citu futbola fotogrāfu bildes.

Lai sezonas atspoguļojums būtu pilnīgs un interesants arī pēc daudziem gadu desmitiem, galvenie sezonas notikumi, klubu vadību uzrunas un svarīgākās statistikas ailes ieņem neatsveramu lomu šī materiāla saturā.

Aizvadītajos divos gados gadagrāmata tika prezentēta pirmssezonas preses konferencē, savukārt šogad pirmie interesenti to atvērt varēja SMScredit.lv Ziemas kausa noslēguma preses konferencē 18.februārī, taču nu tā pieejama arī futbola cienītājiem un kolekcionāriem. Gadagrāmata jau pieeja t/p ''Alfa'' sporta preču veikala ''Sportland'' futbola nodaļā, kas atrodas veikala 2.stāvā. Gluži kā pērn, tirdzniecības cena ir 14,95 Eur. Tāpat biedrība ''Latvijas Futbola virslīga'' aicina ikvienu interesentu nekavēties ar tās iegādi, jo tirdzniecībā nodoto grāmatu skaits ir ierobežots.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com