Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ TVNET žurnālists R. Ozoliņš perfekti prognozē Optibet Virslīgas vietu sadalījumu 

TVNET žurnālists R. Ozoliņš perfekti prognozē Optibet Virslīgas vietu sadalījumu 

23/12/2020

Biedrība Latvijas Futbola Virslīga jau astoto sezonu organizēja Latvijas sporta žurnālistu prognožu konkursu, kura ietvaros pirms sezonas sākuma mediju pārstāvji izteica savus minējumus par Optibet Virslīgas vietu sadalījumu.

Šogad TVNET žurnālists Raimonds Ozoliņš spēja perfekti prognozēt galīgo vietu sadalījumu Optibet Virslīgas tabulā pat neskatoties uz to, ka prognozes tika izteiktas vēl pirms pandēmijas sākuma. 

“Šis ir negaidīts un patīkams pārsteigums dienu pirms Ziemassvētkiem, jo savas prognozes jau biju pavisam piemirsis. Basketbols man ir tuvāks sirdij nekā futbols. Pirms dažiem gadiem starp žurnālistiem biju precīzākais prognozētājs par vietu sadalījumu Latvijas basketbola līgā. Domāju vien retais apstrīdēs, ka starp nacionālajiem čempionātiem Latvijā futbols šobrīd ir visaugstākajā līmenī gan sportiskajā, gan organizētības ziņā. 

Līdz šim dzīvē esmu spēlējis vien NBA Fantasy, taču nākamgad būs jāizmēģina Optibet Virslīgas Fantasy. Ir arī citi piemēri tam, ka futbols pēdējos gados piesaistījis basketbola cilvēku interesi. Visiem priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu”, - runāja TVNET žurnālists R. Ozoliņš. 

Šogad tradicionālajā biedrības Latvijas Futbola Virslīga organizētajā pirmssezonas prognožu konkursā piedalījās 27 mediju pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem un medijiem. 

Pretēji pagājušajam gadam, šoreiz čempions tika prognozēts vienprātīgāk, proti, no visiem tikai 4 (!) neparedzēja Riga FC triumfu, priekšroku dodot RFS (2), FK Ventspils un Valmiera FC. Stabila vieta kopā ar divkārtējo čempioni šī gada medaļnieču vidū tika paredzēta arī RFS. 

2020. gada Optibet Virslīgas sezonā trešo gadu pēc kārtas par čempioni kļuva Riga FC, bet otro vietu otro gadu pēc kārtas ieņēma RFS. Trešajā vietā finišēja Valmiera FC. 

2019. gadā visprecīzāko prognozi izteica žurnālists Kristiāns Girvičs.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com