Klubu lapas
FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Tomašs Šimkovičs - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs septembrī - novembrī 

Tomašs Šimkovičs - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs septembrī - novembrī 

15/11/2021

Noslēdzoties žurnālistu un futbola līdzjutēju balsojumam kļuvis zināms, ka par Optibet Virslīgas septembra - novembra labāko spēlētāju atzīts jauno Latvijas čempionu RFS kapteinis Tomašs Šimkovičs. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu atkal saņems RFS pārstāvis Viktors Morozs. 

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” šoreiz bija izvirzījusi 5 kandidātus Optibet Virslīgas septembra - novembra labākā spēlētāja balvai: Leonelu Vambā ("Spartaks"), Tomašu Šimkoviču (RFS), Krišjāni Zviedri ("Liepāja"), Viktoru Aleksandrovu ("Valmiera FC") un Raimondu Krolli ("Valmiera FC"). 

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs T. Šimkovičs. Septembrī - novembrī viņš deviņās Optibet Virslīgas spēlēs guva trīs vārtus un veica piecas rezultatīvas piespēles, bet komanda svinēja četras uzvaras un piecas reizes cīnījās neizšķirti, nodrošinot pirmo vēsturē valsts čempionu titulu. 

Mēneša labākie T. Šimkovičs un V. Morozs tiks sveikti ar piemiņas balvām. 

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: Nora Krevņeva-Baibakova 

 

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com