Klubu lapas
RFS Valmiera FC FK Liepāja Riga FC FK Spartaks BFC Daugavpils FK Metta FK Auda FK Tukums 2000 / Telms SK Super Nova Salaspils

\\ Tamazs Pertija kļūst par ''Liepājas'' galveno treneri

Tamazs Pertija kļūst par ''Liepājas'' galveno treneri

15/11/2016

Par SynotTip futbola Virslīgas kluba ''Liepāja'' jauno galveno treneri apstiprināts Tamazs Pertija, šodien savā mājaslapā ziņo klubs.

Jau tika ziņots, ka FK Liepāja galvenā trenera amatu pēc abpusējas vienošanās pameta līdzšinējais galvenais treneris Viktors Dobrecovs, kurš tur pavadīja pilnas trīs sezonas no kluba pastāvēšanas sākuma. Viktora Dobrecova vadībā FK Liepāja izcīnīja čempionu titulu, kā arī divas reizes sezonu noslēdza 4.vietā.

Tamazs Pertija ir labi pazīstams Gruzijas speciālists Latvijas futbola Virslīgā, kurš ir strādājis ar tādiem Latvijas fubola klubiem. kā FC Dinaburg, FC Daugava, JFK Olimps, kā arī bijis galvenais treneris Latvijas titulētākajam futbola klubam “Skonto”.

FK Liepāja šobrīd jau aktīvi strādā pie sastāva komplektācijas, bet spēlētāji sāks gatavoties sezonai jaunā trenera vadībā 20.decembrī, kad visi atgriezīsies no atvaļinājuma.

2017.gada sezonā FK Liepāja galvenā trenera Tamaza Pertija palīgi būs Mareks Zuntners un vārtsargu treneris Viktors Spole.


Avots: fkliepaja.lv. Foto: Māris Greidāns

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com