FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Spēle FK Liepāja - RFS tiek pārtraukta elektrības pārrāvuma dēļ

Spēle FK Liepāja - RFS tiek pārtraukta elektrības pārrāvuma dēļ

17/10/2020

Optibet Virslīgas 22. kārtas spēle FK Liepāja - RFS otrā puslaika laikā tiek pārtraukta saistībā ar elektrības problēmām stadionā.

Elektrības pārrāvuma problēmas atsaucās stadiona apgaismojumā - sākumā daļēji un pēc pāris minūtēm pilnībā izdziestot daļai stadiona apgaismojuma. Tika pieņemts lēmums maču šovakar neturpināt. Sekojoši lēmumi saistībā ar spēli tiks pieņemti vēlāk.

Spēles pārtraukšanas brīdī rezultāts vēstīja 1:0 mājinieku labā, vienīgos vārtus 57. minūtē gūstot Mārtiņam Ķiguram.

Ziņo, ka elektrības pārrāvumi joprojām esot pilsētā. Spriežot pēc kolēģa info, citā Liepājas daļā ielas tiešām ir tumšas.