FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''RFS'' un ''Jelgava'' sasniedz Latvijas kausa pusfinālu

''RFS'' un ''Jelgava'' sasniedz Latvijas kausa pusfinālu

21/08/2019

Trešdien, 21. augustā tika aizvadītas divas Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēles, kurās tikās Optibet Virslīgas klubi. Pēc tām noskaidrojās, ka Latvijas kausa izcīņas pusfinālu sasniedz ''RFS'' un ''Jelgava''.

''Jelgavas'' klubs viesos ar 2:1 pārspēja ''Daugavpili''. Abus vārtus uzvarētāju rindās guva Maksims Votinovs, savukārt ''Daugavpilij'' ar 11 metru soda sitienu vienīgos vārtus guva brazīlis Marsinju.

Vakara otrajā spēlē ''Liepāja'' savā laukumā uzņēma ''RFS''. Mača lielāko daļu vadībā atradās mājinieki, ar vārtu guvumu izceļoties Sedinam Keitā, savukārt ''RFS'' abus vārtus guva spēles beigu daļā. Vispirms Aleksandrs Solovjovs pēc stūra centrējuma panāca izlīdzinājumu, savukārt minūti vēlāk Darko Lemajičs guva arī uzvaras vārtus, palīdzot savai komandai triumfēt ar 2:1.