Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts Kazačoks, treneris – Kubarevs

Par Sportland mēneša labāko spēlētāju atzīts Kazačoks, treneris – Kubarevs

07/07/2016

Žurnālistu balsojumā par šīs SynotTip Virslīgas sezonas jūnija labāko spēlētāju atzīts FK ''Jūrmalas Spartaks'' pussargs Jevgeņijs Kazačoks, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņem Oļegs Kubarevs (FK ''Spartaks Jūrmala'').

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola virslīga” aizvadītās nedēļas beigās izvirzīja 5 kandidātus SynotTip futbola Virslīgas jūnija labākā spēlētāja balvai no Sportland. Starp tiem bija divi ”Spartaks Jūrmala” futbolisti Vladislavs Kozlovs un Jevgeņijs Kazačoks, kā arī ''Liepājas'' uzbrucējs Vladimirs Kamešs, ''Jelgavas'' pussargs Boriss Bogdaškins un RFS pussargs Raivis Jurkovskis. Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu saņems 1.apļa labākais jaunais spēlētājs Jevgeņijs Kazačoks.

FK Spartaks Jūrmala jūnijā aizvadīja trīs spēles, tiekot pie tikpat panākumiem. Neapšaubāmi vērtīgākā un tajā pašā laikā pārsteidzoši pārliecinošākā uzvara sekoja 10.jūnijā, kad 10.kārtas centrālajā un SynotTip Latvijas tūres īpašajā spēlē jūrmalnieki ar 5:1 sagrāva ''Ventspils'' komandu, šajā mačā ar diviem vārtu guvumiem izceļoties tieši Kazačokam. Sekojošais panākums komandai tika izcīnīts viesos pret ''Jelgavu'' (1:0), savukārt 25.jūnija vakarā jūrmalnieki Slokas stadionā ar 4:1 uzveica FS METTA/Latvijas Univerisitāti. Arī šajā spēlē Jevgeņijs Kazačoks bija gana rezultatīvs - trīs gūti vārti! Neapšaubāmi lielu lomu komandas sekmēs ieņem arī galvenais treneris Oļegs Kubarevs, līdz ar to likumsakarīgi labāko balvas par sniegumu jūnijā tiek ''Spartaka'' pārstāvjiem.

Kā minēts, balsojumā piedalījās arī futbola līdzjutēji, kuriem bija iespēja nobalsot par vienu vai vairākiem kandidātiem vietnē facebook.com/futbolavirsliga. Šoreiz futbola līdzjutēju balsojumā vislielāko atbalstu guva FK Jelgava pussargs Boriss Bogdaškins (217 balsis), aiz sevis atstājot Raivi Jurkovski (195 balss), Vladimiru Kamešu (183 balsis), kā arī abus ''Spartaka'' spēlētājus Jevgeņiju Kazačoku un Vladislavu Kozlovu. Līdz ar to minētie futbolisti kopējam balsojumam saņem attiecīgi 3, 2 un 1 punktu.

Mēneša labākie Jevgņijs Kazačoks un Oļegs Kubarevs tiks sveikti ar piemiņas balvu un dāvanu no sporta preču veikala Sportland. Abi izcilnieki balvas saņems jau svētdien, kad savā laukumā aizvadīs cīņu pret Riga FC.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista titula kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Balsojuma rezultāti


FOTO: Māris Greidāns

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com