Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par Optibet Virslīgas 4. apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Ivo Minkevičs

Par Optibet Virslīgas 4. apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Ivo Minkevičs

10/12/2019

Par Optibet Virslīgas 2019. gada sezonas ceturtā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK Jelgava aizsargs Ivo Minkevičs.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 4. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus: 

Kristaps Liepa (FK Metta)
Kristers Tobers (FK Liepāja)
Daniils Hvoiņickis (FK Jelgava)
Kaspars Kokins (BFC Daugavpils)
Ivo Minkevičs (FK Jelgava)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pēc čempionāta ceturtā un noslēdzošā apļa atzīts FK Jelgava aizsargs Ivo Minkevičs, kurš balsojumā saņēma lielāko punktu skaitu (44), turklāt ir pirmais aizsardzības pozīcijas spēlētājs ar šādu titulu. Otrajā vietā ar 37 punktiem ierindojās Kristers Tobers (FK Liepāja), kurš labākā jaunā spēlētāja titulu saņēma par sniegumu trešajā aplī, savukārt TOP3 šoreiz noslēdz Kristaps Liepa no FK Metta, iegūstot 23 punktus.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com