Optibet virslīga
Riga FC RFS FK Ventspils Valmiera Glass ViA FK Spartaks FK Liepāja FK Jelgava BFC Daugavpils FK Metta FK Tukums

\\ Par Optibet Virslīgas 3. apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Kristers Tobers

Par Optibet Virslīgas 3. apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Kristers Tobers

09/09/2019

Par Optibet Virslīgas 2019. gada sezonas trešā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK Liepāja pussargs Kristers Tobers.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 3. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus: 

Kristaps Liepa (FK Metta)
Kristers Tobers (FK Liepāja)
Daniils Hvoiņickis (FK Jelgava)
Raimonds Krollis (FK Metta)
Dmitrijs Litvinskis (FK Ventspils)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pēc čempionāta trešā apļa atzīts FK ''Liepāja'' pussargs Kristers Tobers, kurš balsojumā saņēma pārliecinoši lielāko punktu skaitu. Otrajā vietā ar 34 punktiem ierindojās Raimonds Krollis (FK ''Metta''), kurš labākā jaunā spēlētāja titulu saņēma par sniegumu otrajā aplī, savukārt TOP3 šoreiz noslēdz Dmitrijs Litvinskis no FK 'Ventspils'', iegūstot 29 punktus. Interesanti, ka tieši iepriekšējā aplī kopējā balsojumā Tobers ieņēma 2. vietu uzreiz aiz Kroļļa, savukārt šoreiz spēlētāji ieņem apgrieztas pozīcijas.

Piezīme: FK ''Jelgava'' galvenais treneris Oļegs Kubarevs un FK ''Spartaks'' galvenais treneris Nunzio Zavettieri balsojumā nepiedalās.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com