Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par Optibet Virslīgas 2. apļa labāko jauno spēlētāju pārliecinoši atzīts Raimonds Krollis

Par Optibet Virslīgas 2. apļa labāko jauno spēlētāju pārliecinoši atzīts Raimonds Krollis

05/07/2019

Par Optibet Virslīgas 2019. gada sezonas otrā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK Metta uzbrucējs Raimonds Krollis.

Kopš 2015. gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 2. apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja piecus kandidātus: 

Kristaps Liepa (FK Metta)
Kristers Tobers (FK Liepāja)
Daniels Balodis (BFC Daugavpils)
Raimonds Krollis (FK Metta)
Emīls Birka (FK Metta)

Žurnālistu un treneru balsojumā par labāko jauno spēlētāju pēc čempionāta otrā apļa atzīts FK ''Metta'' uzbrucējs Raimonds Krollis, kurš balsojumā saņēma pārliecinoši lielāko punktu skaitu. Vissīvāko konkurenci balsojumā sastādīja Kristers Tobers no FK ''Liepāja'', 3. vietā ierindojoties Danielam Balodim BFC ''Daugavpils'', kurš tika nominēts arī pirmā apļa balsojumam.

Piezīme: Balsojums tiks papildināts ar Aleksandra Starkova (FK Liepāja) balsojumu, savukārt FK ''Jelgava'' galvenais treneris Oļegs Kubarevs šoreiz balsojumā nepiedalās.


Foto: fkmetta.lv

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com