Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par mēneša labāko spēlētāju atzīts Tolu, treneris – Kononovs

Par mēneša labāko spēlētāju atzīts Tolu, treneris – Kononovs

15/08/2020

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas jūlija labāko spēlētāju atzīts Valmiera FC uzbrucējs Tolu Arokodare, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems Oļegs Kononovs no Riga FC.  

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” Optibet Virslīgas jūlija labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Tolu Arokodari (Valmiera FC), Nemanja Belakoviču (FK Spartaks), Felipe Brisolu (Riga FC), Stefanu Paniču (Riga FC) un Rihardu Ozoliņu (FK Metta).

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs Valmiera FC uzbrukuma līderis un šobrīd rezultatīvākais Optibet Virslīgas futbolists Tolu Arokodare. 

Mēneša labākie Tolu Arokodare un Oļegs Kononovs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Tolu Arokodare ir neapšaubāmi viena no spožākajām Latvijas čempionāta zvaigznēm. 19 gadus vecais spēlētājs no Nigērijas kopumā izcēlies jau ar 14 (!) vārtu guvumiem. Jūlijā viņš guva piecus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Oļega Kononovs vadītā Riga FC turpina iespaidīgu uzvaru sēriju Optibet Virslīgā. Rīdzinieki svinējuši uzvaras jau 12. spēlēs pēc kārtas, tai skaitā izcīnīts maksimālais punktu skaits arī jūlija mēnesī – sešas uzvaras sešās spēlēs. 

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com