Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par mēneša labāko spēlētāju atzīts Tolu Arokodare

Par mēneša labāko spēlētāju atzīts Tolu Arokodare

20/08/2020

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas augusta labāko spēlētāju atzīts Valmiera FC uzbrucējs Tolu Arokodare. Šādu atzinību viņš izpelnījies otro mēnesi pēc kārtas. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems Tamazs Pertija.   

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” Optibet Virslīgas augusta labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Tolu Arokodari (Valmiera FC), Krišu Kārkliņu (Valmiera FC), Žigu Lipuščeku (RFS), Robertu Ozolu (Riga FC) un Lucasu Villelu (FK Ventspils). 

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs Valmiera FC uzbrukuma līderis un šobrīd rezultatīvākais Optibet Virslīgas futbolists Tolu Arokodare. 

Mēneša labākie Tolu Arokodare un Tamazs Pertija tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Tolu Arokodare ir neapšaubāmi viena no spožākajām Latvijas čempionāta zvaigznēm. 19 gadus vecais spēlētājs no Nigērijas jau guvis 15 vārtus. Augusts uzbrucējam bija īpaši veiksmīgs. Viņš izcēlās ar astoņiem vārtu guvumiem. 

Punktiem bagāts mēnesis bija visai Valmiera FC komandai. Tamaza Pertijas padotie sešās augusta spēlēs guva piecas uzvaras, reizi cīnījās neizšķirti un nostiprinājās Optibet Virslīgas trešajā pozīcijā. 

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com