Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Par Latvijas Futbola virslīgas ģenerālsponsoru kļūst Sporta bārs SYNOTtip

Par Latvijas Futbola virslīgas ģenerālsponsoru kļūst Sporta bārs SYNOTtip

10/03/2016

Ceturtdien, 10.martā tirdzniecības parka ,,Alfa’’ sporta preču veikalā ,,Sportland’’ tika aizvadīta tradicionālā Latvijas futbola Virslīgas pirmssezonas preses konference. Tās ietvaros tika atklāts un prezentēts čempionāta jaunais ģenerālsponsors un nosaukums – SYNOTtip futbola Virslīga.

Sezonas atklāšanas pasākumā mediju pārstāvji un futbola līdzjutēji tika informēti par aktualitātēm Latvijas futbola Virslīgā, vislielāko intrigu raisot par dažādajām spekulācijām ap čempionāta ģenerālsponsoru. Biedrības ,,Latvijas Futbola virslīga’’ izpilddirektors Emīls Latkovskis uzsvēra. ka šogad interese par Virslīgas ģenerālsponsora vietu tika izrādīta no vairāku kompāniju puses un par jauno ģenerālsponsoru kļūstot sporta bāram SYNOTtip. Latkovskis turpināja, ka līdzšinējais ģenerālspnsors SMScredit.lv turpmāku sadarbību ar Virslīgu izvērtīs jaunā formā - lieldraugs, kas veicinās tuvāku saikni ar organizācijas atbalstīšanas mērķiem un vīziju.

Emīla Latkovsks: ''Esam pagodināti, ka par mūsu ģenerālsponsoru ir kļuvis tik liels un pieredzes bagāts uzņēmums kā SYNOT grupa. Jau līdz šim kompānija ir paveikusi lielisku darbu, atbalstot gan sporta līgas, gan klubus visā Eiropā. Esmu pārliecināts, ka kompānijas pieredze kopā ar mūsu attīstības vīziju dos rezultātu Virslīgas izaugsmē un vismaz trīs veiksmīgus sadarbības gadus.''

''Esmu patiesi gandarīts, ka SYNOT Grupas vārds turpmāk tiks saistīts ar Latvijas futbola Virslīgu. Esmu dziļi pārliecināts, ka sadarbība būs veiksmīga un vietējam futbola čempionātam garantēs daudz pozitīvu mirkļu. Mūsu primārais mērķis ir mačiem piesaistīt aizvien lielāku mērķauditoriju un līdzjutējus – futbola entuziastus. Ar vispusēju atbalstu sportam - sākot ar atsevišķiem klubiem un noslēdzot ar augstākā līmeņa čempionātu, SYNOT Grupa var lepoties ar plašu vairāku valstu pieredzi šajā jomā. Šāda pieredze gūta jau Čehijā, Slovākijā un Monako. Tajā pašā laikā esam atvērti iespējamai sadarbībai arī citās valstīs,'' stāsta World Capital Ventures Cypros Limited valdes priekšsēdētājs, SYNOTtip īpašnieks Ivo Valenta.

Tiek atklāts, ka noslēgtā vienošanās ir līdzšinēji lielākais atbalsts biedrības ''Latvijas Futbola virslīga'' pastāvēšanas laikā. Sadarbība noslēgta uz trijiem gadiem.

Preses konferences ietvaros uzrunu teica Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs Jānis Mžeckis, kā arī par līdzšinējo un turpmāko sadarbību ar Latvijas futbola Virslīgu stāstīja A/S 4Finance izpilddirektors Toms Jurjervs un ,,Sportland’’ valdes loceklis Sandijs Pinkulis. Kā vēl viens būtisks jaunums Virslīgas čempionātā tika minēta oficiālās televīzijas partneris LMT Straume, par izveidoto sadarbību un ilgtermiņa mērķiem stāstot ,,Latvijas Mobilā Telefona’’ vicepreizdentam mārketinga un biznesa attīstības jautājumos Ingmāram Pūķim. Par jauno sadarbību publiski gandarījumu pauda arī Čehijas vēstnieks Latvijā Miroslavs Koseks.

Jau tradicionāli sezonas prezentācijas pasākuma otrajā daļā mediju pārstāvjiem bija iespēja uzdot jautājumus Virslīgas klubu galvenajiem treneriem par gaidāmo sezonu. Saistībā ar čempionāta atklāšanas spēli gaidāmajā dienā Liepājā, preses konferencē FK Liepāja un FK Spartaks Jūrmala galveno treneru vietā piedalījās attiecīgi Liepājas kluba prezidents Māris Verpakovskis un Jūrmalas kluba sporta direktors Sergejs Golubevs. Vēl ''Ventspili'' pārstāvēja sporta direktors Andrejs Butriks, savukārt ģimenisku apsvērumu dēļ BFC ''Daugavpils'' galvenā trenera vietu ieņēma direktors Nauris Mackevičs. Pārējos klubus preses konferencē pārstāvēja vienību galvenie treneri: Vitālijs Astafjevs (FK Jelgava), Andris Riherts (FS METTA/Latvijas Universitāte), Kirils Kurbatovs (Riga FC) un Jurijs Popkovs (RFS).

Jaunā SYNOTtip futbola Virslīgas sezona, kas būs jau divdesmit piektā, sāksies piektdien, 11.martā Liepājas stadiona ,,Daugava’’ rezerves laukumā ar cīņu starp čempioni ,,Liepāju’’ un Jūrmalas ,,Spartaku’’. Jaunajā sezonā startēs 8 klubi FC Liepāja, FK Ventspils, FK Jelgava, FK Spartaks Jūrmala, BFC Daugavpils, FS METTA/Latvijas Universitāte, Riga FC un RFS, kas līdz pat novembra vidum savstarpēji aizvadīs četru apļu turnīru.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com