Klubu lapas
FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Optibet Virslīgas žurnālistu prognožu konkursā šoreiz bez uzvarētāja

Optibet Virslīgas žurnālistu prognožu konkursā šoreiz bez uzvarētāja

21/11/2021

Biedrība Latvijas Futbola Virslīga jau devīto sezonu pēc kārtas organizēja Latvijas sporta žurnālistu prognožu konkursu, kura ietvaros mediju pārstāvji izteica savus minējumus par čempionāta vietu sadalījumu. 

Šogad tradicionālajā biedrības Latvijas Futbola Virslīga organizētajā pirmssezonas prognožu konkursā piedalījās 29 mediju pārstāvji no dažādiem Latvijas reģioniem un medijiem. 

Atšķirībā no iepriekšējām sezonām, šoreiz prognožu konkursā uzvarētājs tā arī netika noskaidrots. Ja gadu iepriekš Raimonds Ozoliņš spēja perfekti prognozēt visu komandu vietu sadalījumu, tad šogad nevienam dalībniekam neizdevās precīzi noteikt vairāk kā četru komandu vietu Optibet Virslīgas noslēguma tabulā. Četru komandu precīzi ieņemtās vietas prognozēja astoņi mediju pārstāvji. Interesanti, ka šoreiz nevienam no 29 dalībniekiem neizdevās precīzi noteikt arī pirmo trijnieku. 

Arī izmantojot ierasto metodi, kad tiek skaitīta nobīde prognozējot katru vietu, uzvarētāju noskaidrot šoreiz nebija iespējams, jo mazāko punktu skaitu (6) šoreiz sakrāja pat 12 dalībnieki. No tiem pat 8 ir uzminējuši lielāko šajā konkursā precīzi ieņemto vietu skaitu - 4. 

Interesanti, ka no 29 dalībniekiem pat 25 bija pārliecināti par to, ka "Riga FC" ceturto reizi pēc kārtas kļūs par Optibet Virslīgas čempioni, tikmēr to, ka RFS izcīnīs zeltu prognozēja tikai trīs žurnālisti. Izteikti lielākā mediju daļa prognozēja šādu vietu sadalījumu: 1. "Riga FC", 2. RFS, 3. "Liepāja". Tas tikai parāda, cik aizraujoša un neprognozējama bija aizvadītā Optibet Virslīgas sezona. 

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com