Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ LFF noraida Virslīgas priekšlikumu neturpināt čempionātu

LFF noraida Virslīgas priekšlikumu neturpināt čempionātu

16/11/2020

Piektdien 13. novembrī norisinājās biedrības “Latvijas futbola virslīga” sapulce, kurā ar balsu vairākumu tika pieņemts lēmums atbalstīt priekšlikumu neturpināt “Optibet Virslīgas” sezonu sarežģītās Covid-19 situācijas dēļ. 

Covid-19 saslimstības rādītāji Latvijā turpina palielināties, bet pirmie inficētie jau noteikti arī Latvijas Nacionālajā futbola izlasē, kur kandidātu lokā ir 19 virslīgas spēlētāji. Tiem atgriežoties klubu sastāvā, pastāvot iespējai slimībai pārnesties, tas var ietekmēt situāciju klubos.

Šodien par apturēto treniņprocesu un astoņu futbolistu slikto pašsajūtu informējusi “Riga FC”. Klubā kopumā veikti 52 Covid-19 testi. Iepriekš Covid-19 dēļ karantīnā nonāca visa “Valmiera FC” komanda.

Ņemot vērā sarežģīto situāciju un rūpējoties par spēlētāju, kā arī visu iesaistīto personu drošību esošajos apstākļos, biedrība “Latvijas futbola virslīga” ar atbilstoša satura iesniegumu vērsās pie Latvijas Futbola Federācijas (LFF) ar priekšlikumu neturpināt “Optibet Virslīgas” sezonu. Diemžēl, priekšlikums tika noraidīts. 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com