Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Latvijas izlases kandidātos spēlēm pret Slovēniju un Austriju iekļauti 16 Virslīgas spēlētāji

Latvijas izlases kandidātos spēlēm pret Slovēniju un Austriju iekļauti 16 Virslīgas spēlētāji

08/11/2019

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs uz valstsvienības noslēdzošajām spēlēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā izsaucis kopumā 24 spēlētājus. Latvijas valstsvienību gaida izbraukuma spēle Slovēnijā un mačs savu skatītāju priekšā Daugavas stadionā Rīgā pret Austriju.

Valstsvienības rindās šajā sasaukumā būs 16 spēlētāji no pieciem dažādiem Optibet Virslīgas čempionāta klubiem, kā arī astoņi futbolisti no ārvalstu komandām Polijā, Šveicē, Ukrainā, Slovēnijā un Vācijā.

No Optibet Virslīgas klubiem izsaukti ir Roberts Ozols, Ritvars Rugins, Antonijs Černomordijs, Vladislavs Fjodorovs, Oļegs Laizāns, Vladimirs Kamešs (visi Riga FC), Roberts Savaļnieks, Vitālijs Jagodinskis, Dāvis Ikaunieks, Andrejs Cigaņiks (visi RFS), Andris Raivis Jurkovskis, Jānis Ikaunieks, Kristers Tobers, Mārtiņš Ķigurs (visi FK Liepāja), Ēriks Punculs (Valmiera Glass ViA) un Igors Tarasovs (FK Spartaks).

Latvijas izlase uz gada pēdējo treniņnometni pulcēsies svētdien, 10. novembrī. Mediju pārstāvji aicināti uz treniņu 12. novembrī plkst. 12:00 Daugavas stadionā, pirms kura TV mediju pārstāvjiem būs iespēja intervēt spēlētājus.

Uz Ļubļanu komanda dosies 13. novembra pusdienlaikā, bet spēle starp Slovēnijas un Latvijas izlasēm 16. novembrī Stožice stadionā sāksies plkst. 19:00 pēc Latvijas laika. Atpakaļ Rīgā valstsvienība ielidos 17. novembra pēcpusdienā, bet mačs pret Austriju 19. novembrī Daugavas stadionā, kā ierasts, sāksies plkst. 21:45.


LFF, LFV

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com