Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Latvijas futbola sacensībās atcelts aizliegums skatītājiem atrasties tribīnēs

Latvijas futbola sacensībās atcelts aizliegums skatītājiem atrasties tribīnēs

30/06/2020

Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde, ņemot vērā esošo situāciju Latvijas teritorijā saistībā ar "Covid-19" izplatības ierobežošanu, pieņēmusi lēmumu no 1. jūlija atcelt ierobežojumu skatītājiem pašmāju futbola sacensībās atrasties tribīnēs.

LFF valde, izskatot virslīgas čempionāta organizācijas komiteja rekomendācijas un pamatojoties gan uz pirmo virslīgas jaunās sezonas spēļu delegātu ziņojumiem, gan uz LFF organizēto sacensību sanitārā protokola izpildi no čempionāta dalībnieku puses, lēmusi sekojošo:

  • No 1. jūlija atļaut virslīgas un citās LFF organizētajās sacensībās skatītāju klātbūtni, izdarot attiecīgos grozījumus LFF organizēto sacensību sanitārajā protokolā;
  • Noteikt, ka visas prasības attiecībā uz skatītāju, sacensību dalībnieku un organizatoru atrašanos virslīgas un citu LFF organizēto sacensību spēļu norises vietās, tajā skaitā attiecībā uz maksimālo skatītāju skaitu, ir izpildāmas saskaņā ar Ministru kabineta (MK) noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai".

Attiecīgie MK noteikumi paredz, ka no 1. jūlija ārtelpās pasākumu laikā var pulcēties līdz 1000 cilvēkiem, paredzot, ka vienai personai tiek nodrošināti ne mazāk kā četri kvadrātmetri platības. Noteiktais maksimālais personu skaits neietver spēles dalībniekus, apkalpojošo personālu un spēles organizatorus.

LFF uzsver, ka visu pašmāju sacensību norisē klubiem un spēlēs klātesošajiem jāturpina ievērot LFF organizēto sacensību sanitārā protokola noteikumi, lai pēc iespējas pasargātu savu un apkārtējo drošību un veselību.


Latvijas Futbola federācija

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com