Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Kristaps Grebis: ''Šādās spēlēs rezultātu izšķir sīkumi''

Kristaps Grebis: ''Šādās spēlēs rezultātu izšķir sīkumi''

04/04/2016

Jau šovakar, 4.aprīlī Olainē tiks aizvadīta SynotTip futbola Virslīgas 3.kārtas centrālā spēle, kurā tiksies FK Jelgava un FK Liepāja. Pirms mača komentāru sniedza FK Liepāja uzbrucējs Kristaps Grebis.

Sezonas sākums liepājniekiem nav iesācies kā gaidīts - atklāšanas spēlē piedzīvots zaudējums pret Jūrmalas ''Spartaks'' 1:2, bet 2.kārtas spēlē izbraukumā izcīnīts neizšķirts 2:2 pret FK ''Ventspils''. Galvenais iemesls šādam sezonas sākumam ir spēlētāju traumas, kas ''Liepājas'' sastāvu skāra vairākkārtīgi.

Šobrīd komanda aizvada treniņus gandrīz optimālajā sastāvā. Ja par Dmitrija Hmiza ceļgala traumu jau tika ziņots, tad šobrīd nelielos savainojumos iedzīvojušies arī Valērijs Afanasjevs un Deniss Ivanovs. Par viņu spēlēšanu galvenais treneris Viktors Dobrecovs lems īsi pirms spēles.

Virslīgas pauzi, kas bija saistīta ar izlašu spēlēm, liepājnieki izmantoja produktīvi, savā laukumā uzņēmot Lietuvas šī brīža 3.spēcīgāko klubu Klaipēdas Atlantas. Mačā tika izcīnīta uzvara 2:1, precīzam esot liepājnieku „bombardierim” Oskaram Kļavam, kā arī savus pirmos vārtus FK Liepāja kreklā guva Edgars Gauračs.

FK Liepāja uzbrucējs Kristaps Grebis: ''Spēles pret FK Jelgava vienmēr ir ļoti smagas, agresīvas. Abas komandas laukumā cīnās par katru laukuma centimetru. Pagājušā sezonā savstarpējās spēlēs adrenalīns vienmēr lija pāri malām. Šādās spēlēs rezultātu izšķir sīkumi, ja kādā momentā zaudēsi koncentrēšanos, vari samaksāt par to ar zaudētiem vārtiem. Centīsimies darīt visu, lai izcīnītu uzvaru Jelgavā.''


Informāciju sagatavoja: Dāvids Jansons, FK Liepāja

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com