Klubu lapas
RFS Valmiera FC FK Liepāja Riga FC FK Spartaks BFC Daugavpils FK Metta FK Auda FK Tukums 2000 / Telms SK Super Nova Salaspils

\\ Kluba paziņojums par nosaukuma maiņu ''Valmiera FC''

Kluba paziņojums par nosaukuma maiņu ''Valmiera FC''

14/02/2020

Valmiera Football Club paziņojums


Futbola draugi, organizatori, mediju pārstāvji!

Vēršam jūsu uzmanību, ka turpmāk Valmieras futbola klubs būs atpazīstams pēc nosaukuma “Valmiera FC” (Valmiera Football Club).

Esam pateicīgi A/S “Valmieras stikla šķiedra” par ilggadēju un auglīgu atbalstu Valmieras futbolam. Ticam, ka kādu dienu futbola ceļi mūs atkal savedīs kopā.

Nosaukuma maiņas rezultātā turpināsies mūsu sadarbība ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Vidzemes Augstskolu. Tāpat ar jauno sezonu par nozīmīgu kluba atbalstītāju kļuvis juridisko pakalpojumu uzņēmums “Linkilaw”.

“Šādas pārmaiņas bija nepieciešamas, lai īstenotu mūsu kluba izvirzītos nākotnes plānus. Turpmāk savu darbību balstīsim uz biznesa modeli, kura galvenais mērķis ir iekarot starptautisko futbola tirgu. Līdz ar iekļūšanu Eirokausos bija arī jāmeklē visas iespējas kā palielināt kluba budžetu,” tā “Valmiera FC” viceprezidents Uldis Pūcītis, piebilstot, ka jaunais kluba nosaukums būs arī labāk atpazīstams plašajā futbola pasaulē.

Lūgums jebkuram ieinteresētajam turpmāk publikācijās izmantot mūsu kluba jauno nosaukumu un logotipu. Tāpat aicinām veikt atjauninājumus savos interneta resursos, kuros pieminēts mūsu klubs un izmantots tā logo.


Informāciju sagatavoja: Valmiera FC

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com