Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Kā pirmie ''Baltic eCup'' fināla posmu sasniedz Novikovs un Nečiporenko

Kā pirmie ''Baltic eCup'' fināla posmu sasniedz Novikovs un Nečiporenko

10/05/2020

Sestdien, 9. maijā tika aizvadītas Baltic eCup turnīra pirmās spēles, to ietvaros noskaidrojot pirmos divus fināla posma dalībniekus arī no Latvijas. Bez lieliem pārsteigumiem nākamajā kārtā iekļūst Jegors Novkovs (FK Metta) un Staņislavs Nečiporenko (BFC Daugavpils), kuri abi savā starpā tikās jau Ghetto Virsliga kausa finālā, taču intriga nekur neizpalika.

Pirmā vēsturiskā e-futbola turnīra atbalstītājs ir starptautiskais uzņēmums Red Bull, savukārt turnīra norisi atbalsta Best4Sport TV, Ghetto Games, Delfi un Optibet Virslīga. 

Vispārliecinošāk turnīru aizvadīja Jegors Novikovs, kurš svinēja uzvaru pār visiem saviem A grupas konkurentiem - Kirilo Drišļuku (FK Spartaks), Ņikitu Ivanovu (FK Jelgava), Robertu Savaļnieku (RFS) un jau pieminēto Nečiporenko. Lielāka intriga bija cīņā par otru ceļazīmi, kas izšķīrās grupas turnīra pēdējās sekundēs. Zīmīgi, ka šoreiz FIFA 20 spēlē nesekmējās Savaļniekam no RFS, kurš pirmajās trīs spēlēs piedzīvoja tikai zaudējumus un pēdējā spēlē tikās ar Ņikitu Ivanovu no FK Jelgava, kuram savukārt uzvara ļautu ieņemt dalītu 2. vietu un, rēķinot papildu kritērijus, arī nodoršināt vietu fināla posmā. Ivanovs tam bija tuvu, spēles gaitā esot vadībā ar 2:0, taču Savaļnieks pārsteidza un faktiski spēles pašā izskaņā izrāva neizšķirtu. Līdz ar to Ņikitam Ivanovam nācās samierināties vien ar 4. vietu, taču otru ceļazīmi ieguva Nečiporenko no BFC Daugavpils.

Jegors Novikovs: ''Grupā bija ļoti labas spēles. Teikšu godīgi, visi pretinieki bija stipri. Nevar teikt, ka bija ļoti grūti, taču zināma spriedze bija katrā spēlē. Lai nu kā, uzvara grupā izcīnīta un eju tālāk!'' 

Staņislavs Nečiporenko: ''Pirmkārt, gribētu pateikt lielu paldies organizatoriem par to, ka viņi dod iespēju sajust pārdzīvojumu, azartu un vēlmi uzvarēt tāpat kā reālajā spēlē, kas šobrīd ļoti pietrūkst. Spēlēt FIFA 20 šajā turnīrā ir interesanti, jo pretiniekos ir tie paši spēlētāji, pret kuriem mēs spēlēsim čempionātā. Tas turnīru padara noteikti krietni interesantāku! Ar nepacietību gaidu īstā čempionāta sākumu!''

Jau šodien, 10. maijā no plkst. 17.00 tiks aizvadītas arī otras apakšgrupas cīņas. Tajā spēkosies Artūrs Karašausks (FK Liepāja), Tolu Arokodare (Valmiera FC), Romans Mickevičs (FK Tukums 2000/TSS), Ivans Lukjanovs (Riga FC) un Jevgeņijs Kozlovs (FK Ventspils). Spēļu tiešraides iespējams vērot televīzijā Best4Sport TV un internetā Delfi.lv. Jāpiebilst, ka spēles komentēs Emīls Blūms un īpašais viesis Elvis Stuglis no čempiones Riga FC.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com