Klubu lapas
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ "Jāņa Rozes" grāmatnīcās un internetā jau iespējams iegādāties jauno gadagrāmatu

18/03/2021

Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā un internetā www.janisroze.lv jau iespējams iegādāties 2020. gada Latvijas futbola gadagrāmatu, kas tika prezentēta 11. martā notikušajā jaunās sezonas prezentācijas pasākumā. 

Aizvadītais 2020. gads bija īpašs ne tikai Optibet Virslīgā, bet arī visā pasaulē. Covid-19 pandēmijas dēļ nācās sastapties ar dažādiem izaicinājumiem, taču Optibet Virslīgā sezona tika veiksmīgi aizvadīta līdz galam.  

Par Latvijas futbola gadagrāmatu sīkāk stāsta šī izdevuma galvenais redaktors Kristiāns Girvičs. 

“Jaunajā gadagrāmatā punktuāli piefiksējām visu svarīgāko, kas pērn noticis mūsu futbolā. Gadagrāmatā ļoti apjomīgi apskatīts Optibet Virslīgas komandu iepriekšējā sezonā paveiktais, bet nav aizmirstas arī citas Latvijas futbola saimniecības būtiskākās jomas – nacionālā izlase, Latvijas kausa izcīņa, mūsu klubu spēle Eirokausos, latviešu leģionāru gaitas ārzemju līgās un ne tikai. Pirmo reizi atskatījāmies arī uz Virslīgas Fantasy, kas kļuvusi par neatņemamu Optibet Virslīgas sastāvdaļu. Grāmatā atrodama arī plaša statistika.

Latvijas futbola gadagrāmata pamazām jau kļūst par vērtīgu tradīciju, kas mūs pietuvina klasiskajām futbola valstīm. Kā jau ierasts, gadagrāmatas tapšanā roku pielikuši daudzi pazīstami mūsu futbola apskatnieki. Atļaušos teikt, ka šis izdevums ir katra Latvijas futbola cienītāja obligātā lasāmviela, kas ļauj gan uz karstām pēdām atcerēties iepriekšējā sezonā notikušās futbola batālijas, gan arī vēstures liecība, kas laika gaitā tikai iegūs papildu vērtību.”

Autoru kolektīvā arī šogad ir liela daļa Latvijas zinošāko futbola žurnālistu, kas aktīvi seko visiem notikumiem Latvijas futbolā. Starp grāmatas autoriem ir Arkādijs Birjuks, Edmunds Novickis, Agris Suveizda, Niks Gaigalietis, savukārt māksliniecisko salikumu arī šogad veidoja Gatis Pabērzs. 

2020. gada Latvijas futbola gadagrāmata jau pieejama tirdzniecībā Jāņa Rozes grāmatnīcās visā Latvijā un internetā www.janisroze.lv.

 

 

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com