Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Futbola virslīga kļūst par Eiropas futbola līgu asociācijas biedru

Futbola virslīga kļūst par Eiropas futbola līgu asociācijas biedru

19/10/2018

Piektdien, 19. oktobrī Vācijas pilsētā Frankfurtē notiekošajā Eiropas futbola līgu asociācijas (EFLA) Ģenerālajā asamblejā ''Latvijas Futbola Virslīga'' (LFV) tika apstiprināta attīstības biedra statusā.

Jau ziņots, ka 31. augusta biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' biedru kopsapulcē vienbalsīgi tika atbalstīts ierosinājums virslīgai kandidēt par Eiropas futbola līgu asociācijas (European Leagues) biedru. Klātienē piedaloties LFV valdes priekšsēdētājam Maksimam Krivuņecam, šodien Frankfurtē asociācijas Ģenerālās asamblejas ietvaros biedru statusā mūsu virslīga bija viena no trijām organizācijām, kas tika uzņemta par biedru (tāpat biedru statusā tika apstiprinātas arī Lietuvas un Čehijas futbola līgas), pievienojoties 32 jau esošajām asociācijas līgām, kas apvieno vairāk kā 900 futbola klubus no 28 valstīm.

Maksims Krivuņecs, biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' valdes priekšsēdētājs: ''Iestāšanās Eiropas futbola līgu asociācijā dos mums iespēju iegūt 36 Eiropas līgu pieredzi un zināšanas plašā jautājumu lokā - sākot ar organizatoriskiem, sportiskiem, mārketinga jautājumiem līdz pat tiesiskiem.''


Foto: europeanleagues.com

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com