Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Dodo - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs novembrī

Dodo - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs novembrī

11/12/2020

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas novembra labāko spēlētāju gandrīz vienbalsīgi atzīts FK Liepāja uzbrucējs Dodo. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems arī FK Liepāja pārstāvis Dmitrijs Mološs.  

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” Optibet Virslīgas novembra labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Dodo un Eduardu Tīdenbergu (abi FK Liepāja), Jāni Ikaunieku un Tomašu Šimkoviču (abi RFS), kā arī Saminu Abdullahi no FK Spartaks. 

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu gandrīz vienbalsīgi iegūs Dodo. 

Mēneša labākie Dodo un Dmitrijs Mološs tiks sveikti ar piemiņas dāvanām. 

Novembrī FK Liepāja Optibet Virslīgā izcīnīja trīs uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un reizi zaudēja. Dodo šajā laikā demonstrēja izcilu sniegumu izceļoties ar astoņiem (!) vārtu guvumiem un vienu rezultatīvu piespēli. 

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: lff.lv 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com