Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ Čempione ''Liepāja'' prezentē jaunos spēlētājus, ģenerālsponsoru, formas un iepazīstina ar mērķiem

Čempione ''Liepāja'' prezentē jaunos spēlētājus, ģenerālsponsoru, formas un iepazīstina ar mērķiem

08/03/2016

Pirmdien, 7.martā Liepājas pārstāvniecībā Rīgā norisinājās futbola kluba ''Liepāja'' pirmssezonas preses konference.

FK Liepāja prezidents Māris Verpakovskis iesāka preses konferenci ar nelielu ieskatu kluba mērķos, kuri šogad nebūs zemāki kā iepriekšējā sezonā – čempionu titula aizstāvēšana, Latvijas kausa izcīnīšana un labs sniegums Eirokausos.

FK Liepāja mārketinga vadītājs Olafs Saulriets iepazīstināja visus klātesošos ar kluba mārketinga mērķiem, uzsverot skatītāju skaita palielināšanu mājas spēlēs. Iepriekšējā sezonā tika pārsniegti 3000 apmeklētāji spēlē, līdz ar to šogad mērķis ir sasniegt 5000 apmeklētāju skaitu.

FK Liepāja prezentēja arī jauno ģenerālsponsoru ''MOGO'', kura logo rotās arī komandas formas tērpus.

FK Liepāja galvenais treneris Viktors Dobrecovs informēja par komandas gatavību sezonai un aizvadīto sagatavošanos posmu, lielu paldies sakot Staņislavam Olijaram, kurš treneru korpusam pievienojās starpsezonā. Tāpat Viktors Dobrecovs izteica milzīgu paldies kluba vadībai par iespēju aizvadīt treniņnometni Turcijā.

Preses konferences noslēgumā tika prezentēti FK Liepāja jaunie spēlētāji Edgars Gauračs, Romāns Mickevičs un Ņikita Bērenfelds, kuri vienbalsīgi atzina, ka ir ļoti gandarīti, pievienojoties FK Liepāja komandai.


Foto: Dāvids Jansons, FK Liepāja

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com