Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Baltic eCup'' Latvijas grupas kvalifikāciju pārvar arī Arokodare un Lukjanovs

''Baltic eCup'' Latvijas grupas kvalifikāciju pārvar arī Arokodare un Lukjanovs

10/05/2020

Svētdien, 10. maijā tika aizvadītas e-sporta turnīra ''Baltic eCup'' FIFA 20 turnīra otrā diena, kuras noslēgumā noskaidrojās vēl divi turnīra finālisti no Latvijas grupas. Sestdien ceļazīmi izcīnījušajiem Jegoram Novikovam (FK Metta) un Staņislavam Nečiporenko (BFC Daugavpils) pievienojas Tolu Arokodare (Valmiera FC) un Ivans Lukjanovs (Riga FC).

Pirmā vēsturiskā e-futbola turnīra atbalstītājs ir starptautiskais uzņēmums Red Bull, savukārt turnīra norisi atbalsta Best4Sport TV, Ghetto Games, Delfi un Optibet Virslīga. 

Otrajā apakšgrupā mači tika aizvadīti bez tik izteiktas viena spēlētāja dominances, kā tas dienu iepriekš bija Jegora Novikova gadījumā. Šoreiz grupu turnīrs nesa krietni lielāku intrigu, kas faktiski izšķīra vietu sadalījumu pēdējās kārtās, tai skaitā iezīmējot tos divus, kas turpinās cīņas turnīrā arī nākamajā kārtā. Šoreiz vislabāk veicās valmieriešu uzbrucējam Tolu Arokodare, kurš ar divām uzvarām un diviem neizšķirtiem ieņēma pirmo vietu. Otrais šoreiz palika Ivans Lukjanovs, kurš vienīgo zaudējumu turnīrā piedzīvoja pret Jevgēņiju Kozlovu no FK Ventspils, kuram savukārt trešā vieta. Par vienu punktu no Kozlova atpalika Artūrs Karašausks (FK Liepāja), savukārt Romans Mickevičs šoreiz ierindojās piektajā vietā.

Tolu Arokodare: “Ir jautri un interesanti sacensties datorspēlē ar spēlētājiem no dažādām vietām, šajā gadījumā futbolistiem. Šadas aktivitātes man rada prieku un es esmu tām allaž atvērts. Vēlos izmantot iespēju un pateikties organizatoriem par šo turnīru.''

Ivans Lukjanovs: “Laba ideja turnīram, jo futbolistiem šobrīd pietrūkst adrenalīna. Vispār daudz FIFA 20 nespēlēju, jo saudzēju savus nervus. (smejas) No spēlēm labāk patīk NHL, bet patīk arī futbols. Sveicieni ventspilnieka Jevgeņija Kozlova internetam, (smejas) taču viss kopumā bija ļoti labi.”

Jau otrdien, 12. maijā tiks aizvadītas pirmās izslēgšanas spēles, savukārt dienu vēlāk arī noskaidrots turnīra uzvarētājs. Visas spēles būs vērojamas tiešraidēs televīzijā Best4Sport TV kanālā, savukārt internetā portālā Delfi.lv.

Kopumā turnīrā piedalījās 31 spēlētājs – pa desmit no Latvijas un Igaunijas klubiem, kā arī 11 no Lietuvas. Jāizceļ, ka Optibet Virslīgu šajā turnīrā pārstāvēja visu 10 klubu pārstāvji, savukārt no Lietuvas un Igaunijas startēs piecu dažādu klubu pārstāvji no katras valsts. Formāts paredz, ka četri labākie no katras valsts turpinās cīņas izslēgšanas spēlēs, līdz ar to fināla posmam kvalificējās katras apakšgrupas divi labākie spēlētāji.

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com