Klubu lapas
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ Atjaunots Optibet Virslīgas spēļu kalendārs

Atjaunots Optibet Virslīgas spēļu kalendārs

21/04/2021

Latvijas Futbola Virslīgas organizācijas komiteja, ņemot vērā FC "Noah Jūrmala" kluba iesaistīšanos Optibet Virslīgā, apstiprinājusi jauno čempionāta kalendāru, kas pielāgots deviņiem klubiem. 

2021. gada Optibet Virslīgas čempions noskaidrosies četru apļu turnīrā, katram klubam aizvadot 32 spēles. Kopumā tiks aizvadītas 36. kārtas. 

Savu pirmo spēli Optibet Virslīgā FC "Noah Jūrmala" aizvadīs jau šo sestdien, kad 24. aprīlī plkst. 17.00 uzņems Jūrmalas "Spartaku". 

"Pēc CAS lēmuma par FC "Noah Jūrmala" dalības atjaunošanu Optibet Virslīgā, veidojot jauno kalendāru, tika nolemts par pamatu izmantot jau šī gada martā apstiprināto 9 klubu kalendāru un tā sastādīšanas modeli. Izmantojot šo kalendāra modeli, atbilstoši kalendārajām dienām, tika fiksēta tuvākā kārta, kuru var izmantot par pamatu pārejai uz 9 klubu kalendāru, nofiksējot jau aizvadītās un vēl aizvadāmās spēles.

8 un 9 klubu kalendāra sistēmas atšķiras, tāpēc atsevišķas spēles ne tikai FC "Noah Jūrmala", bet arī atsevišķu kārtu spēles bija jāpārceļ uz vēlāku laiku. Savukārt dažās nākamajās kārtās izveidojās situācija, kad šīs savstarpējās spēles jau ir aizvadītas atbilstoši čempionāta sākumā apstiprinātajam 8 klubu kalendāram. Ir izveidojusies neparasta situācija, taču vēlos pateikties visām iesaistītajām pusēm par atsaucību un spēju pielāgoties jaunajiem apstākļiem", - kalendāra izmaiņas komentēja biedrības "Latvijas Futbola Virslīga" izpilddirektors Ainārs Dakša.

Ar jauno kalendāru varat iepazīties spiežot ŠEIT

 

Foto: Nora Krevņeva-Baibakova 

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com