Klubu lapas
FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Artūrs Karašausks - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs septembrī

Artūrs Karašausks - Optibet Virslīgas labākais spēlētājs septembrī

17/10/2020

Žurnālistu un futbola fanu balsojumā par šīs Optibet Virslīgas sezonas septembra labāko spēlētāju atzīts FK Liepāja uzbrucējs Artūrs Karašausks. Savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņems Mihails Koņevs no Riga FC.  

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība ”Latvijas Futbola Virslīga” Optibet Virslīgas septembra labākā spēlētāja balvai izvirzīja: Krišu Kārkliņu (Valmiera FC), Robertu Ozolu (Riga FC), Nemanja Belakoviču (FK Spartaks), Artūru Karašausku (FK Liepāja) un Dodo (FK Liepāja). 

Žurnālistu un līdzjutēju balsojumam noslēdzoties kļuva zināms, ka labākā spēlētāja titulu iegūs FK Liepāja līderis Artūrs Karašausks. 

Mēneša labākie Artūrs Karašausks un Mihails Koņevs tiks sveikti ar piemiņas balvām.

Septembrī FK Liepāja Optibet Virslīgā aizvadīja četras spēles un izcīnīja četras uzvaras. Artūrs Karašausks septembrī guva divus vārtus un divas reizes rezultatīvi piespēlēja. 

Veiksmīgs mēnesis bija arī čempionāta līdervienībai Riga FC. Rīdzinieki trijos mačos svinēja tikai uzvaras. Mihails Koņevs ir galvenā trenera vietas izpildītājs. 

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Twitter, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

  • Iesaki rakstu:
  • twitter.com
  • facebook.com