Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ 3.kārtas centrālā spēle: Eksperti priekšroku dod ''Liepājai''

3.kārtas centrālā spēle: Eksperti priekšroku dod ''Liepājai''

04/04/2016

Pirmdien, 4.aprīlī Olaines stadionā tiks aizvadīta SynotTip futbola Virslīgas 3.kārtas centrālā spēle, kurā tiksies ambiciozā FK Jelgava un pērnā gada čempione FK Liepāja. Mačs sāksies pl.18:00 un pirms tā sākuma līdzjutējiem būs iespēja vērot LMT Straumes īpašo ekspertu studiju. Par gaidāmo spēli viedokli izteica arī vairāki Latvijas futbola žurnālisti.

Iļja Poļakovs, laikraksts DIENA

Izlašu spēļu pārtraukums noteikti būs nācis par labu liepājniekiem, kam sezonas sākumā savainojumu dēļ bija sastāva problēmas. Jā, Jelgava pirmajās divās kārtās ieguva vairāk punktu, taču viņiem bija pateicīgāks spēļu kalendārs, turpretim čempioni gadu sāka ar diviem mačiem pret medaļu pretendentiem. Pagājušajā gadā FK Liepāja galvenais treneris Viktors Dobrecovs sprieda, ka par čempioniem kurzemnieki kļuva tā komanda, kas mazāk punktu izsēja pret Zemgales klubu. Šogad tas diez vai aktuāli, jo arī jelgavnieki pieskaitāmi titula pretendentiem.
Prognoze: 1:1


Pēteris Neimanis, Ventas Balss

Pēc pirmajām divām kārtām Virslīgas tabula izskatās pagalam nepierasti, bet visdīvainākais tajā noteikti ir liepājnieku viens punkts un pēdējā vieta. Jelgavnieki sezonu sākuši krietni veiksmīgāk – ir uzvara, neizšķirts un otrā vieta tabulā –, lai gan daudz netrūka, lai panākumam sekotu zāģis. Nav šaubu, ka FK "Liepāja" spēlētāji un treneri šobrīd izjūt pamatīgu psiholoģisko spiedienu, par ko laikam jau liecina arī galvenā trenera Viktora Dobrecova izteikumi preses konferencē pēc mača Ventspilī. Tomēr tieši emocijas ir tās, kas grūtā brīdī var palīdzēt, tāpēc, ja pirmssezonas prognožu galvenie favorīti spēs koncentrēties sportisku mērķu sasniegšanai nevis meklēs vainīgos, gribētos domāt, ka beidzot atnāks arī pirmā uzvara. Ziniet, kā stāstā par ievainoto zvēru. Protams, "Jelgava" nav tā komanda, kuras sniegums un sasniegumi atkarīgi tikai no tā, ko liek pretī sāncenši, taču kaut kāda iekšējā balss saka, ka šoreiz tā var sanākt gan. Pretējā gadījumā – ja ievainotais zvērs nebūs nikns, bet gan klibs – jelgavnieki noteikti izdomās, kā paņemt vismaz punktu, bet varbūt arī visus trīs. Tomēr riskēšu prognozēt, ka minimālu uzvaru izcīnīs tieši "Liepāja", tiesa, sausā no Olaines neaizbraucot.
Prognoze: 1:2 FK ''Liepāja'' labā


Jānis Bendziks, DELFI

“Liepājai” sezona turpinās ar diezgan sarežģītu spēļu grafiku. Ja zaudējums pirmajā kārtā bija pārsteigums, tad neizšķirts pret ''Ventspili'' jau bija vairāk vai mazāk prognozējams. ''Liepājas'' spēle pret ''Jelgavu'' man šķiet vissaistošākā pirmajās kārtās, jo abām komandām sastāvs ir ļoti sabalansēts, līdz ar to spēles rezultātu var izšķirt viena kļūda vai veiksmīga epizode.

Katrā pozīcijā abām komandām ir Latvijas līmenim augsti spēlētāji, tāpēc daudz vārtu guvumus droši vien būs grūti sagaidīt. Lai arī nospēlētas divas kārtas, domājams, ka liepājnieki grib tikt ārā no pēdējās vietas kopvērtējumā un tikt pie pirmās uzvaras. 
Prognoze: 0:1 FK ''Liepāja'' labā


Foto: Mārtiņš Sīlis, fkliepaja.lv

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com