Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ 12. kārtas centrālā spēle: Žurnālistu Galkina un Birjuka viedokļi dalās

12. kārtas centrālā spēle: Žurnālistu Galkina un Birjuka viedokļi dalās

22/06/2016

Jau pēc pāris stundām, pl.19:00, Zemgales Olimpiskā centra stadionā tiks aizvadīta SynotTip Virslīgas 12.kārtas centrālā spēle, kur mājiniece FK Jelgava tiksies ar FK Ventspils. Mača tiešraide ar ekspertu studiju būs vērojama jau no pl.18:15 LMT Straumes ēterā. Par kārtas centrālo spēli viedokli lūdzām Latvijas futbola žurnālistiem.

Arkādijs Birjuks, Raidījums ''OLE'' (Radio NABA), Sportacentrs.com futbola komentētājs
Ja kāds pirms sezonas teiktu, ka jūnija vidū "Ventspils" apsteigs "Jelgavu", kura dalīs 4.-6. vietu, par 11 punktiem, tad tam būtu ļoti grūti noticēt. Pamazām jāpierod pie tā, ka čempionāts ir ārkārtīgi blīvs un katra spēle ir tas "six - pointer" (sešu punktu spēle - angļu). Komandas šosezon savā starpā tiekas jau ceturto reizi. Iepriekšējie mači parādīja, ka pie pareizās taktikas izvēles, veiksmes un individuālās meistarības uzvarēt var abas komandas. Paredzēšu, ka "Ventspili" šajā mačā varētu apmierināt arī neizšķirts, kamēr jelgavnieki aktīvi dosies uz priekšu un centīsies izmantot savas izdevības. Pastāv liela varbūtība, ka šādā spēlē mēs varam sagaidīt klasisko 0:0 (2015. gada sezonā tā noslēdzās trīs no četrām spēlēm), tomēr cerēšu, ka rezultatīvs futbols šajā vasarā mēdz būt ne tikai Amerikas laukumos, bet arī Eiropā. Atraktīvā spēlē uzvaru izcīnīs mājinieki, tādā veidā padarot turnīra tabulu vēl interesantāku.
Prognoze: FK ''Jelgava'' uzvara 3:1


Gundars Galkins, LSM
Ventspilniekiem diez būs vajadzīga papildu motivācija pret ticību sev atguvošo Jelgavas komandu, atceroties maija sākumā aizvadīto Latvijas kausa pusfinālu, kur nākamajiem trofejas īpašniekiem tika zaudēts ar 0:2. Sagaidāms, ka Ventspils komanda vairāk kontrolēs bumbu, taču FK "Jelgava" futbolisti ir pierādījuši, ka spēj labi noslāpēt laukuma saimnieku aktivitātes.
FK "Jelgava" pēc pieticīgā sezonas sākuma par kluba nopietnajām ambīcijām atgādināja ar šomēnes jaunā galvenā trenera Sauļus Širmeļa vadībā gūtu uzvaru pār pērnās sezonas čempioni FK "Liepāja". Ja arī turpinājums nebija tik sekmīgs un sekoja zaudējums līderiem "Spartakam", Jelgavas klubs varētu būt ieguvis otro elpu, ko pretiniekiem nevajadzētu novērtēt par zemu.
Maz ticams, ka spēle izvērtīsies rezultatīva, ja vien Jelgavas klubam jau spēles sākuma posmā neizdosies kāds rezultatīvs prettrieciens. Spēle drīzāk varētu noslēgties ar minimālu Ventspils komandas pārsvaru.
Prognoze: FK ''Ventspils'' uzvara 2:1


Spēle starp FK Jelgava un FK Ventspils notiks jau šovakar Zemgales Olimpiskā centra stadionā ar sākuma laiku pl.19:00. Tiešraide LMT Straumē (studijas sākums jau pl.18:15). 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com