Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ 11.centrālā spēle: Eksperti Landmanis, Suveizda un Vaiders vienbalsīgi liek uz neizšķirtu 1:1

11.centrālā spēle: Eksperti Landmanis, Suveizda un Vaiders vienbalsīgi liek uz neizšķirtu 1:1

19/06/2016

Jau pēc pāris stundām, pl.18:00, stadionā ''Arkādija'' tiks aizvadīta SynotTip Virslīgas 11.kārtas centrālā spēle, kur mājiniece ''RFS'' uzņems citu Rīgas komandu ''Riga FC''. Mača tiešraide ar ekspertu studiju būs vērojama jau no pl.17:15 LMT Straumes ēterā. Par kārtas centrālo spēli viedokli lūdzām Latvijas futbola žurnālistiem.

Uldis Landmanis, ''Privātā dzīve'' galvenais redaktors
Galvaspilsētas derbijs starp divām sīkstām komandām sola spraigu cīņu par katru laukuma centimetru. Uz viļņa ir Riga FC uzbrukuma zvaigzne Sergejs Vorobjovs, kas pēc atgriešanās no Baltijas kausa jau palīdzēja ar gūtiem vārtiem savai komandai pārspēt citus sīvus tabulas konkurentus Metta/LU. Riga FC šī bija tikai otrā uzvara šosezon. Gribēsies, protams, svarīgus punktus izcīnīt arī mačā ar galvaspilsētas konkurentiem RFS - ambiciozā komanda pēdējās piecās spēlēs tikusi tikai pie vienas uzvaras, toties pārspēta Latvijas kausa ieguvēja Jelgava. Iespēju tikt pie trim punktiem gan droši vien šajā mačā redz arī jaunais RFS galvenais treneris Oļegs Vasiļenko.
Abu komandu pirmā apļa spēlē tika fiksēts bezvārtu neizšķirts. Prognozēju, ka neizšķirts būs arī šoreiz, tomēr katrai komandai pa vārtiem gūt izdosies. 1:1.
Prognoze: Neizšķirts 1:1


Artūrs Vaiders, LSM
Abas komandas jau paspējušas nomainīt trenerus, taču, kamēr Kirils Kurbatovs jau paspējis iestrādāties jaunajā darbavietā, Oļegam Vasiļenko Rīgā rit pirmās nedēļas. Tomēr komanda jau pamazām iepazīta un arī treneris, kas tiek atzīt par netipisku Krievijas treneri – inteliģents. Sastāvos līdz jūnija beigām varētu būt gana nopietnas izmaiņas, taču uz šo spēli tas vēl neattieksies. FC Riga cenšas piesaistīt tos vietējos, kam nav līgumu, bet kopā ar RFS trenējas Kaspars Gorkšs (ka tur arī spēlēs, gan nav droši). Viņa pieredze treniņos noteikti noder arī visai komandai. Pēc komplektācijas nedaudz labākā situācijā ir FC Riga – trīs tās spēlētāji (Roberts Savaļnieks, Oļegs Laizāns un Sergejs Vorobjovs) bija Latvijas izlasē (kamēr no RFS tikai Aleksejs Višņakovs). Ir gana labi leģionāri. RFS sastāvs ir krietni jaunāks, bet nedaudz labāk saspēlējies, kas ir Jurija Popkova pūļu rezultāts. Spēlē neliels pārsvars varētu būt FC Riga, tomēr spēle visdrīzāk beigsies neizšķirti, gan diez vai 0:0.
Prognoze: Neizšķirts 1:1


Agris Suveizda, Sportacentrs.com
Abām komandām bez Rīgas pieraksta ir vēl daudz kopīga – debitantes statuss, sastāvi būvēti praktiski no nulles, ļoti agra galvenā trenera nomaiņa un ambīcijas, kuras ir lielākas nekā pašreizējā vieta turnīra tabulā. Turklāt arī tabulā abas ir viena otrai blakus. Atsevišķu individuālo izpildītāju ziņā nelielu priekšroku šobrīd atvēlētu "Riga", tomēr abām vienībām ļoti trūkst gan kvalitatīva soliņa, gan arī sabalansētības pamatsastāvā – atšķirība starp līderiem un pārējiem tomēr ir diezgan liela.
Un līderu ziņā varētu būt ļoti interesanti tiešie un arī netiešie dueļi – pieredzējušais Aleksejs Višņakovs noteikti gribēs pierādīt Marianam Paharam, ka izlases pamatsastāvā jāiet tieši viņam, nevis Robertam Savaļniekam, bet centra pussarga pozīcijā Igoram Kozlovam noteikti ir vēlme apliecināt savu meistarību pret Latvijas un Sjerraleones izlašu spēlētājiem Oļegu Laizānu un Džonu Kamaru. Viena no spēles atslēgām – vai Dmitrijs Homuha trāpīs ar vārtsargu izvēli, kas pagājušajā mačā, neskatoties uz uzvaru, tomēr pievīla.
Prognoze: Neizšķirts 1:1

Spēle starp RFS un Riga FC notiks jau šovakar Slokas stadionā ar sākuma laiku pl.18:00. Tiešraide LMT Straumē (studijas sākums jau pl.17:15). 

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com