Jūlijā par Virslīgas labākajiem atzīti B.Penja un T.Stipičs

Par “Optibet Virslīgas” jūlija labākajiem atzīts duets no pašreizējās turnīra līdervienības “Riga FC”. Par labāko treneri kļuvis Tomislavs Stipičs, bet spēlētāju – Brajans Penja.

21 gadu vecais B. Penja “Riga FC” pievienojās jūnija vidū, taču neskatoties uz to ļoti ātri kļuva par vienu no komandas atslēgas spēlētājiem. “Riga FC” jūlijā svinēja uzvaras visās četrās Virslīgas spēlēs, bet B. Penja šajā nogrieznī guva vienus vārtus un veica divas rezultatīvas piespēles.

Kopumā viņam šosezon septiņās spēlēs Virslīgā trīs vārti un divas rezultatīvas piespēles. Cīņā par mēneša labākā spēlētāja titulu, viņam sīvu konkurenci sastādīja Ismaels no RFS.

Mēneša labākā spēlētāja kandidātus nosaka Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome un biedrība “Latvijas Futbola Virslīga”. Šoreiz mēneša labākā spēlētāja balvai tika izvirzīti šie kandidāti: Brajans Penja (“Riga FC”), Nils Toms Puriņš (“Riga FC”), Viktors Osuagvu (“FS Jelgava”), Ismaels (RFS) un Vladislavs Kurakins (“BFC Daugavpils”).

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista balvas kandidātus izvirza LFF Treneru padome un “Latvijas Futbola Virslīga”, kam seko Latvijas sporta žurnālistu un līdzjutēju balsojums sociālajos tīklos Facebook un Instagram, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Foto: Zigismunds Zālmanis / Riga FC