FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' sezonu noslēdz 4. vietā un sasniedz Eirokausus

''Valmiera Glass ViA'' sezonu noslēdz 4. vietā un sasniedz Eirokausus

09/11/2019

Sestdien, 9. novembrī, Vidzemes Olimpiskā centra stadionā, Valmierā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 36. kārtas noslēdzošā un itriģējošākā spēle, kurā ''Valmiera Glass ViA'' cīnījās par vēsturisku panākumu - Eirokausiem un medaļām! Lai arī medaļas palika nesasniegtas, vieta Eirokausu zonā tika nosargāta. Spēle pret ''Mettu'' noslēdzās neizšķirti 3:3.

Jau pirmā puslaika pirmajā pusē valmierieši pārpildīto tribīņu priekšā spēja iegūt trīs vārtu pārsvaru - divi precīzi sitieni Ērika Puncuļa kontā, savukārt vēl reizi precīzs bija Mārcis Ērglis. Pirmā puslaika turpinājumā Matīss Zēģele ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī gūva ''Mettai'' pirmos vārtus, savukārt pašā puslaika izskaņā Ričards Žaldovskis no tuvas distances samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem. Otrā puslaika sākumā viesi panāca jau izlīdzinājumu, pilnībā atjaunojot intrigu cīņā par Eirokausiem. Lai arī spēles turpinājumā lielu iniciatīvu pārņēma mājinieki, ceturtos vārtus gūt neizdevās, mačam noslēdzoties neizšķirti 3:3.

Kā minēts, ''Valmiera Glass ViA'' komandai tas gan neliedza līksmot par saglabātu 4. vietu un iekļūšanu Eirokausos, savukārt ''Metta'' jau iepriekš ierindojās 9. vietā.

Valmiera Glass ViA  3:3 (3:2)  FK Metta
Vārti: Punculs 14'; 20', Ērglis 24', Lazarevs 49' (s.v.) - Zēģele 38', Žaldovskis 45'
2019.11.09 14:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs