FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Valmiera Glass ViA'' pārliecinoši uzveic “Jelgavu”

''Valmiera Glass ViA'' pārliecinoši uzveic “Jelgavu”

17/08/2019

Sestdien, 17. augustā, Vidzemes Olimpiskā centra stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 26. kārtas spēle, kurā tikās ''Valmiera Glass ViA'' un ''Jelgava''. Pārliecinošu uzvaru ar 3:1 (1:1) izcīnīja mājinieki.

Valmieriešu rindās ar vārtu guvumu pirmajā puslaikā izcēlās Žoržs Teikeira jeb Žoržinju, savukārt ''Jelgavas'' labā ar gūtiem vārtiem pirmā puslaika izskaņā atzīmējās Igors Kozlovs. Otrajā puslaikā sekoja vēl divi mājinieku vārtu guvumi - otros vārtus spēlē guva Žoržinju, kā arī vēl reizi precīzs bija Ofosu Apija.

Nākošo spēli ''Valmiera Glass ViA'' aizvadīs jau pēc nedēļas, kad 25. augustā tiksies ar ''Mettu'' izbraukumā, savukārt ''Jelgava'' tajā pašā dienā savā laukumā uzņems ''Daugavpili''.

Valmiera Glass ViA  3:1 (1:1)  FK Jelgava
Vārti: Teixeira 27'; 79’, Appiah 85’ - Kozlovs 42'
2019.08.17 16:00 | Vidzemes Olimpiskais centrs