Klubu lapas
FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Valmiera FC'' rāda labu futbolu un sagādā ''Riga FC'' otro zaudējumu pēc kārtas

30/04/2021

Optibet Virslīgas 9. kārtas centrālajā spēlē 30. aprīlī Valmierā tikās turnīra līdervienības "Valmiera FC" un "Riga FC". Šoreiz ar 2:1 (1:1) pārāka bija Tamaza Pertijas komanda.

Spēle sākās ar abu komandu bīstamiem uzbrukumiem, bet pirmie vadībā izvirzījās viesi. Pēc piespēles no labās malas savus piektos vārtus šosezon tehniski no tuvas distances guva Stefans Miloševičs (1:0). Ar to "Valmiera FC" nebija mierā un meklēja iespējas rezultātu izlīdzināt. Tas 32. minūtē izdevās Kamilo Menam, kurš izgājienā pret vārtsargu sita nekļūdīgi (1:1).

Otrajā puslaikā iniciatīva pilnībā piederēja "Valmiera FC" komandai. 58. minūtē Raimonds Krollis nopelnīja 11 metru soda sitienu, kuru nerealizēja Alvis Jaunzems. Bumbu lieliskā lēcienā atvairīja Roberts Ozols. Tomēr ar "Riga FC" vārtsarga pūlēm šoreiz bija par maz. 77. minūtē R. Krollis precīzi sita no labas situācijas soda laukumā (2:1), tādējādi nodrošinot "Valmiera FC" uzvaru un saglabāto pirmo vietu tabulā.

Valmiera FC  2:1 (1:1)  Riga FC
Vārti: Mena 32'; Krollis 76' - Miloševič 14'
2021.04.30 18:00 | Vidzemes Olimpiskā centra stadions