FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ RFS sīvā cīņā sagādā ''Valmiera FC'' pirmo zaudējumu sezonā

RFS sīvā cīņā sagādā ''Valmiera FC'' pirmo zaudējumu sezonā

04/05/2021

Optibet Virslīgas 10. kārtas pirmajā spēlē 4. maijā Valmierā tikās mājinieki "Valmiera FC" un RFS. Čempionāta līdervienību cīņā šoreiz pārāki bija viesi no Rīgas - 1:0 (0:0).

Pirms šī mača "Valmiera FC" čempionātā ieņēma pirmo vietu ar 17 punktiem, bet RFS bija par trim punktiem mazāk. Izteiktu favorītu šajā cīņā nebija, lai gan jāatzīmē fakts, ka "Valmiera FC" līdz šim brīdim bija vienīgā komanda, kas nebija piedzīvojusi zaudējuma rūgtumu.

Pirmajā puslaikā nedaudz aktīvāki bija RFS futbolisti, kuri 14. minūtē arī izvirzījās vadībā pēc Emersona precīzā sitiena soda laukumā (1:0). Tieši Emersonam bija iespēja arī mača pirmajās minūtēs, bet Darko Lemajičs bīstami sita puslaika vidusdaļā.

Toties otrais puslaiks jau labāks padevās "Valmiera FC". Spēle pārsvarā norisinājās RFS laukuma pusē un mājiniekiem bija vairākas ļoti labas iespējas panākt izlīdzinājumu, kuras gan izmantot neizdevās. Pēc šīs RFS uzvaras turnīra tabulā abām komandām šobrīd ir pa 17 punktiem.

Valmiera FC  0:1 (0:1)  RFS
Vārti: Emerson 14'
2021.05.04 18:00 | Vidzemes Olimpiskā centra stadions