FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Valmiera FC'' gūst vārtus mača galotnē, pasliktinot ''RFS'' pozīcijas cīņā par titulu

27/09/2020

Svētdien, 27. septembrī viena no Optibet Virslīgas 20. kārtas spēlēm tika aizvadīta Valmierā, kura Tamaza Pertijas vadītā Valmiera FC uzņēma Rīgas klubu RFS. Dažādiem pavērsieniem bagātais mačs noslēdzās neizšķirti 2:2.

Valmieriešu labā vārtus 22. minūtē guva Ndoijs (1:0), savukārt rīdzinieku rindās pēc ilgiem pūliņiem precīzs raidījums 59. minūtē padevās Darko Lemajičam, panākdams 1:1. RFS šīs bija svarīgs mačs cīņā par titulu, ko varēja redzēt arī laukumā. 80. minūtē svarīgs vārtu guvums sekoja uz maiņu nākušā Kendrika Kuadio izpildījumā, kurš panāca 2:1 rīdzinieku labā, taču ar to viss nenoslēdzās. Mača kompensācijas laikā pie soda sitiena no aptuveni 16 metriem tika Valmiera FC, ko paredzami devās izpildīt Krišs Kārkliņš. Arī šoreiz Kārkliņa raidījums bija precīzs, panākot spēles beigu rezultātu 2:2.

Nākošos mačus abas komandas aizvadīs 3. oktobrī. Valmiera FC viesos tiksies ar FK Ventspils, savukārt RFS savā laukumā uzņems FK Spartaks.

Valmiera FC  2:2 (1:0)  RFS
Vārti: Ndoye 22', Kārkliņš 90+5' - Lemajič 59', Kouadio 80'
2020.09.27 17:00 | Vidzemes Olimpiskā centra stadions