FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Noah Jūrmala'' ilgi pretojas Valmierā, taču paliek bez punktiem

''Noah Jūrmala'' ilgi pretojas Valmierā, taču paliek bez punktiem

09/05/2021

Optibet Virslīgas 11. kārtas spēlē "Valmiera FC" ar 2:0 (0:0) pārspēja "Noah Jūrmala".

Līdz mača 60. minūtei nevienai no komandām nebija īpaši labu momentu gūt vārtus, jāizceļ vien Raimonda Kroļļa izgājiens pret vārtsargu, taču no diezgan asa leņķa gūt vārtus "Valmiera FC" kapteinim neizdevās.

Labu nogriezni "Valmiera FC" aizvadīja mača puslaika vidusdaļā, kad attiecīgi 68. un 70. minūtēs no tuvas distances ar vārtu guvumiem izcēlās Džibrils Gejs un Ibrahima Sovs (2:0). Drīz vien mājinieki guva arī trešos vārtus, taču tie netika ieskaitīti aizmugures dēļ.

Atlikušajā laikā vārti vairs netika gūti un "Valmiera FC" svinēja uzvaru ar 2:0.

Valmiera FC  2:0 (0:0)  FC Noah Jurmala
Vārti: Gueye 68'; Sow 70'
2021.05.09 17:00 | Vidzemes Olimpiskā centra stadions