FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ Rīgas derbijā negaidīti pārliecinoši triumfē RFS

Rīgas derbijā negaidīti pārliecinoši triumfē RFS

25/04/2021

25. aprīlī Mežaparka stadionā norisinājās Optibet Virslīgas 8. kārtas centrālā spēle - Rīgas derbijs starp "Riga FC" un RFS. Spēli negaidīti pārliecinoši ar 3:0 (1:0) uzvarēja RFS.

Par šīs spēles favorīti tika uzskatīta "Riga FC". Mājinieki bija izcīnījuši četras uzvaras piecās spēlēs, turklāt nebija piedzīvojuši zaudējuma rūgtumu. Lai nu kā, pirmais puslaiks labāks padevās RFS. Viktora Moroza vadītā komanda 19. minūtē izvirzījās vadībā, kad pēc Roberta Savaļnieka centrējuma vārtus guva Tomislavs Šaričs (1:0).

Puslaika izskaņā "Riga FC" parūpējās par lielu spiedienu, taču daudzos centrējumus pārvērst vārtu guvumā tā arī nespēja.

Tikmēr otrā mača daļa piederēja RFS. 70. minūtē pēc T. Šariča piespēles 2:0 panāca Darko Lemajičs, bet 83. minūtē Emersona piespēli vārtu guvumā pārvērta Tomašs Šimkovičs (3:0). Pēc šīs spēles turnīra tabulas galvgalī vismaz kādu laiku izdevās noturēties "Valmiera FC" komandai.

Riga FC  0 : 3 (0 : 1)  RFS
Vārti: Šarič 19'; Lemajič 70'; Šimkovič 83'
2021.04.25 17:15 | SB Ķeizarmežs