FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' izcīna punktu pret ''RFS'', ar ko pietiek titula nodrošināšanai

''Riga FC'' izcīna punktu pret ''RFS'', ar ko pietiek titula nodrošināšanai

30/10/2019

Trešdien, 30. oktobrī, Skonto stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas 34. kārtas spēle starp ''Riga FC'' un ''RFS'', kurā esošā čempione varēja garantēt titulu otro gadu pēc kārtas. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1 (0:1), ar ko bija pietiekami, lai nodrošinātu vajadzīgo pārsvaru čempionu titula nosargāšanai.

Aizraujošā divu Rīgas klubu spēle risinājās šī rudens sniegotā dienā - vēl no rīta Skonto stadions bija sasnidzis, taču līdz mača sākumam laukums bija notīrīts.

Spēles pirmos vārtus 22. minūtē guva Aleksandrs Solovjovs, kurš sita precīzi pēc stūra centrējuma, savukārt Elvis Stuglis 60. minūtē panāca 1:1. Jāpiemin, ka ''RFS'' mirkli pirms tam nerealizēja 11 metru soda sitienu, kā arī jau kopš 1. puslaika aizvadīja spēli mazākumā, mača beigu daļā paliekot vien 9 spēlētāju sastāvā - papildus Darko Lemajičam ar sarkano kartīti spēli noslēdza arī Vitālijs Jagodinskis. Spēle noslēdzās neizšķirti 1:1, taču ar to bija pietiekami, lai ''Riga FC'' priekšlaicīgi tiktu sveikti kā Optibet Virslīgas čempioni arī 2019. gadā.

Ar to gan sezona vēl nenoslēdzas. Jau nākošajā nedēļas nogalē abi klubi aizvadīs sekojošos mačus. ''Riga FC'' jau čempionu statusā aizvadīs izbraukuma spēli Liepājā, savukārt ''RFS'' viesos tiksies ar citu Kurzemes klubu ''Ventspils''.

Riga FC  1:1 (0:1)  RFS
Vārti: Stuglis 60' - Solovjovs 22'
2019.10.30 19:00 | Skonto stadions