FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ ''Riga FC'' atgriežas uz uzvaru takas

''Riga FC'' atgriežas uz uzvaru takas

05/05/2021

Neveiksmju joslu pārtraukusi čempionvienība "Riga FC", kas Optibet Virslīgas 10. kārtas spēlē savā laukumā ar 3:0 (1:0) pārspēja "Ventspili".

Pirmajā puslaikā iniciatīva piederēja mājiniekiem, taču viesi no Kurzemes arī vairākas reizes bija tuvu vārtu guvumam. Lai nu kā, vienīgos vārtus mača pirmajā daļā 29. minūtē ar galvu guva Stefans Miloševičs (1:0).

Tieši viņš 55. minūtē guva otros vārtus, kad realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu (2:0), bet 62. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu panāca jau 3:0, tādējādi noformējot "hat-trick".

Otrajā puslaikā kopumā futbols bija ļoti atklāts, bet iniciatīva pārliecinoši piederēja rīdziniekiem. Viņi izšķērdēja ideālu iespēju, kad Marko Džurišičs neizmantoja otro mačā piešķirto 11 metru soda sitienu. Bumbu tvēra ventspilnieku vārtsargs Dele Alampasu, bet rezultāts palika nemainīgs 3:0. Spēle tā arī noslēdzās, lai arī Denisa Laktionova audzēkņiem bija vēl vairākas labas iespējas izcelties.

Riga FC  3:0 (1:0)  FK Ventspils
Vārti: Miloševič 29', 55' (11 m), 62'
2021.05.05 16:00 | SB Ķeizarmežs