FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ ''Riga FC'' turpina iespaidīgi un ''Spartakam'' iesit sešus

''Riga FC'' turpina iespaidīgi un ''Spartakam'' iesit sešus

03/04/2021

Optibet Virslīgā perfekti turpina čempione Riga FC, kas 3. kārtas spēlē mājās ar 6:1 (2:0) pārspēja FK Spartaks.

Riga FC šis bija vēsturisks mačs, jo pirmo reizi Latvijas čempionāta spēle norisinājās jaunatklātajā Mežaparka stadionā. Riga FC jau 14. minūtē izvirzījās vadībā, kad Veslija Natas nopelnīto "pendeli" realizēja Stefans Miloševičs (1:0). 28. minūtē viņš panāca jau 2:0, kad izmantoja Spartaka vārtsarga kļūdu izgājienā.

Puslaika izskaņā jūrmalnieki bija ļoti aktīvi un izveidoja vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču tās netika izmantotas. Arī pēc pārtraukuma viesi turpināja aktīvi un 55. minūtē ar galvu precīzi sita un intrigu atjaunoja Ričards Fraidejs (1:2).

Tomēr pēc šīs epizodes Riga FC drīz vien ieslēdza citu ātrumu un aizvadīja izcilu mača noslēgumu. Pēdējās 20 spēles minūtēs Riga FC guva vēl četrus vārtus. Ar vārtu guvumiem izcēlās: Veslijs, Janovs, Leo un Miloševičs, kuram tie bija jau trešie vārti spēlē.

Trijos mačos Riga FC ir sakrājusi maksimālo punktu skaitu - deviņus.

Riga FC  6:1 (2:0)  FK Spartaks
Vārti: Miloševičs 14 (11 m), 28', 89'; Wesley 73'; Ianov 81'; Leo 85'
2021.04.03 13:00 | SB Ķeizarmežs