FK Ventspils FK Metta Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Čempione ''Riga FC'' sezonu noslēdz ar uzvaru pār ''Spartaku''

Čempione ''Riga FC'' sezonu noslēdz ar uzvaru pār ''Spartaku''

09/11/2019

Sestdien, 9. novembrī, Skonto stadionā tika aizvadīta Optibet Virslīgas noslēdzošās, 36. kārtas spēle, kurā tikās ''Riga FC'' un ''Spartaks''. Drošu uzvaru ar 4:1 (1:0) izcīnīja laukuma saimnieki, līdz ar to sezonu noslēdzot čempionu cienīgi.

Ar vārtu guvumiem ''Riga FC'' labā pirmajā puslaikā izcēlās Romāns Debelko, savukārt otrajā puslaikā vēl pa vārtiem guva pašmāju spēlētāji Antonijs Černomordijs, Oļegs Laizāns un Ivans Lukjanovs. ''Spartaka'' rindās vienīgos vārtus guva Edgars Gauračs, kuram šī bija atvadu spēlē no profesionālās futbolista karjeras.

Piedzīvotais zaudējums nozīmēja jūrmalnieku palikšanu ārpus Eirokausu zonas arī šosezon, neskatoties uz paralēlās spēles Valmierā rezultātu. Lai pakāptos uz 4. vietu, ''Spartakam'' derēja tikai uzvara, kā arī ''Valmiera Glass ViA'' nevarēja izcīnīt uzvaru pār ''Mettu''.

Riga FC  4:1 (1:0)  FK Spartaks
Vārti: Debelko 18', Černomordijs 55', Laizāns 74', Lukjanovs 76' - Gauračs 82'
2019.11.09 14:00 | Skonto stadions