FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FC Noah Jurmala

\\ Rezultatīvā spēlē ''Riga FC'' grauj ''Liepāju''

Rezultatīvā spēlē ''Riga FC'' grauj ''Liepāju''

09/05/2021

Optibet Virslīgas 11. kārtas pirmajā spēlē Mežaparkā "Riga FC" ar 4:1 (3:1) pārspēja "Liepāju". Četri vārti tika gūti jau pirmajā puslaikā.

Kopumā futbola līdzjutēji varēja baudīt uzbrūkošu un acij patīkamu futbolu, kurā dominēja uzbrukums, bet vārtu gūšanas iespēju netrūka ne vienai, ne otrai komandai.

Jau 16. minūtē Stefans Miloševičs izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 30. minūtē no tuvas distances 2:0 panāca Mikaels Soisalo. Uz to drīz vien ar precīzu sitienu atbildēja Hogans Ukpa (1:2), taču jau 42. minūtē atkal divu vārtu pārsvaru atjaunoja M. Soisalo, kurš izcēlās ar iespaidīgu un ļoti spēcīgu tālsitienu (3:1).

Arī otrajā mača daļā futbols bija ļoti atklāts, taču atšķirībā no viesiem "Riga FC" izmantoja vienu no savām iespējām, kad mača pēdējās minūtēs savus otros vārtus guva S. Miloševičs (4:1).

Riga FC  4:1 (3:1)  FK Liepāja
Vārti: Miloševič 16', 90'; Soisalo 30', 42' - Ukpa 36'
2021.05.09 15:00 | SB Ķeizarmežs