FK Ventspils FK Metta Valmiera FC RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC FK Tukums 2000/TSS

\\ ''Riga FC'' ar 2:0 pārspēj ''Daugavpili''

''Riga FC'' ar 2:0 pārspēj ''Daugavpili''

25/10/2020

Svētdien, 25. oktobrī Skonto stadionā tika aizvadīta viena no 23. kārtas spēlēm, čempionei ''Riga FC'' uzņemot BFC ''Daugavpils'' komandu. Drošu uzvaru ar 2:0 (1:0) izcīnīja rīdzinieki, turpinot virzīties pretī čempiones titula nosargāšanai.

Mača pirmajā puslaikā pirmos vārtus rīdzinieku labā guva komandas kapteinis Stefans Paničs, savukārt otrā puslaika vidū 13. vārtus šosezon guva ''Riga FC'' uzbrukuma līderis Kulē Mbombo.

Nākošā kārta tiks aizvadīta 1. novembrī, kad spēles būs visām 10 komandām. ''Riga FC'' savā laukumā uzņems citu Rīgas klubu FK ''Metta'', savukārt BFC ''Daugavpils'' savā laukumā tiksies ar ''RFS''.

Riga FC  2:0 (1:0)  BFC Daugavpils
Vārti: Panič 16', Mbombo 67'
2020.10.25 16:00 | Skonto stadions